Albatros Jaśkowice Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
52
50.98 %
43
42.16 %
7
6.86 %
Bramki zdobyte
348
średnia: 3.41
311
średnia: 3.05
Bramki stracone
311
średnia: 3.05
348
średnia: 3.41
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej3 z 102
99 z 102
3 z 102
99 z 102
8 z 102
94 z 102
18 z 102
84 z 102
24 z 102
78 z 102
44 z 102
58 z 102
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:2 | 7 | 6.86 % |
| 5:0 | 6 | 5.88 % |
| 3:0 | 5 | 4.9 % |
| 0:2 | 4 | 3.92 % |
| 0:8 | 4 | 3.92 % |
| 0:0 | 3 | 2.94 % |
| 2:3 | 3 | 2.94 % |
| 4:3 | 3 | 2.94 % |
| 1:3 | 3 | 2.94 % |
| 2:4 | 3 | 2.94 % |
| 1:5 | 3 | 2.94 % |
| 3:7 | 3 | 2.94 % |
| 6:1 | 3 | 2.94 % |
| 3:3 | 2 | 1.96 % |
| 2:1 | 2 | 1.96 % |
| 1:2 | 2 | 1.96 % |
| 3:1 | 2 | 1.96 % |
| 5:3 | 2 | 1.96 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:4 | 2 | 1.96 % |
| 5:2 | 2 | 1.96 % |
| 5:1 | 2 | 1.96 % |
| 8:0 | 2 | 1.96 % |
| 9:1 | 2 | 1.96 % |
| 0:10 | 2 | 1.96 % |
| 1:1 | 1 | 0.98 % |
| 2:2 | 1 | 0.98 % |
| 4:5 | 1 | 0.98 % |
| 5:4 | 1 | 0.98 % |
| 6:5 | 1 | 0.98 % |
| 3:5 | 1 | 0.98 % |
| 0:3 | 1 | 0.98 % |
| 4:1 | 1 | 0.98 % |
| 2:5 | 1 | 0.98 % |
| 6:3 | 1 | 0.98 % |
| 2:6 | 1 | 0.98 % |
| 0:5 | 1 | 0.98 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:6 | 1 | 0.98 % |
| 7:2 | 1 | 0.98 % |
| 3:8 | 1 | 0.98 % |
| 8:3 | 1 | 0.98 % |
| 6:0 | 1 | 0.98 % |
| 0:6 | 1 | 0.98 % |
| 1:7 | 1 | 0.98 % |
| 8:2 | 1 | 0.98 % |
| 7:0 | 1 | 0.98 % |
| 1:8 | 1 | 0.98 % |
| 2:9 | 1 | 0.98 % |
| 4:11 | 1 | 0.98 % |
| 9:0 | 1 | 0.98 % |
| 10:1 | 1 | 0.98 % |
| 11:0 | 1 | 0.98 % |
| 14:1 | 1 | 0.98 % |
| 0:14 | 1 | 0.98 % |
| 14:0 | 1 | 0.98 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3536%Wygrana przynajmniej 1 bramką2020%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1111%Wygrana 3 bramkami i więcej3233%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe













