Chmielanka Chmieleń Tabela

Dolnośląskie | Klasa B | Jelenia Góra III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
68
53.54 %
Zwycięstwa gości
50
39.37 %
Remisy
9
7.09 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
439
średnia: 3.46
Gości
335
średnia: 2.64

Bramki stracone

Gospodarzy
335
średnia: 2.64
Gości
439
średnia: 3.46

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 127
0.5
100%
127 z 127
0%
0 z 127
1.5
100%
127 z 127
10.24%
13 z 127
2.5
89.76%
114 z 127
25.2%
32 z 127
3.5
74.8%
95 z 127
37.01%
47 z 127
4.5
62.99%
80 z 127
52.76%
67 z 127
5.5
47.24%
60 z 127

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 8 6.3 %
0:2 7 5.51 %
3:1 7 5.51 %
2:1 6 4.72 %
1:4 5 3.94 %
4:1 5 3.94 %
1:1 4 3.15 %
3:2 4 3.15 %
4:3 4 3.15 %
4:0 4 3.15 %
5:1 4 3.15 %
2:3 3 2.36 %
2:4 3 2.36 %
0:3 3 2.36 %
6:1 3 2.36 %
6:0 3 2.36 %
2:2 2 1.57 %
3:3 2 1.57 %
2:0 2 1.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 2 1.57 %
3:0 2 1.57 %
2:5 2 1.57 %
6:3 2 1.57 %
6:2 2 1.57 %
4:8 2 1.57 %
5:0 2 1.57 %
1:7 2 1.57 %
7:1 2 1.57 %
10:1 2 1.57 %
11:1 2 1.57 %
6:6 1 0.79 %
3:4 1 0.79 %
4:5 1 0.79 %
1:3 1 0.79 %
3:5 1 0.79 %
5:2 1 0.79 %
0:4 1 0.79 %
1:5 1 0.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:6 1 0.79 %
3:7 1 0.79 %
8:4 1 0.79 %
0:5 1 0.79 %
2:7 1 0.79 %
7:2 1 0.79 %
7:0 1 0.79 %
1:8 1 0.79 %
8:0 1 0.79 %
1:9 1 0.79 %
9:1 1 0.79 %
12:3 1 0.79 %
12:2 1 0.79 %
11:0 1 0.79 %
1:12 1 0.79 %
12:1 1 0.79 %
0:12 1 0.79 %
4:21 1 0.79 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    29
    25%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    27
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    48
    41%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Granit Gierałtów wycofał się z rozgrywek po 7. kolejce. Wyniki z udziałem w/w drużyny zostały anulowane.