Czarni Strzyżowiec Tabela

Dolnośląskie | Klasa A | Jelenia Góra II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
69
51.88 %
Zwycięstwa gości
35
26.32 %
Remisy
29
21.8 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
369
średnia: 2.77
Gości
264
średnia: 1.98

Bramki stracone

Gospodarzy
264
średnia: 1.98
Gości
369
średnia: 2.77

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.01%
4 z 133
0.5
96.99%
129 z 133
7.52%
10 z 133
1.5
92.48%
123 z 133
21.8%
29 z 133
2.5
78.2%
104 z 133
35.34%
47 z 133
3.5
64.66%
86 z 133
50.38%
67 z 133
4.5
49.62%
66 z 133
63.16%
84 z 133
5.5
36.84%
49 z 133

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 12 9.02 %
2:2 8 6.02 %
2:1 7 5.26 %
3:1 6 4.51 %
3:2 5 3.76 %
2:0 5 3.76 %
4:2 5 3.76 %
5:1 5 3.76 %
0:0 4 3.01 %
1:0 4 3.01 %
1:2 4 3.01 %
3:0 4 3.01 %
4:1 4 3.01 %
4:0 4 3.01 %
3:3 3 2.26 %
2:3 3 2.26 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 3 2.26 %
2:4 3 2.26 %
0:3 3 2.26 %
5:0 3 2.26 %
4:4 2 1.5 %
0:1 2 1.5 %
4:3 2 1.5 %
0:2 2 1.5 %
5:2 2 1.5 %
2:5 2 1.5 %
6:2 2 1.5 %
7:1 2 1.5 %
8:1 2 1.5 %
0:9 2 1.5 %
5:6 1 0.75 %
1:3 1 0.75 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:4 1 0.75 %
4:6 1 0.75 %
1:4 1 0.75 %
6:3 1 0.75 %
0:4 1 0.75 %
3:7 1 0.75 %
0:5 1 0.75 %
1:6 1 0.75 %
6:1 1 0.75 %
2:7 1 0.75 %
1:7 1 0.75 %
2:8 1 0.75 %
8:2 1 0.75 %
7:0 1 0.75 %
9:2 1 0.75 %
8:0 1 0.75 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    37
    34%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    25
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    29
    27%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Czarni Strzyżowiec wycofali się z rozgrywek po 7. kolejce. Ich wyniki zostały anulowane.