Gryf Burkatów Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
68
48.57 %
64
45.71 %
8
5.71 %
Bramki zdobyte
396
średnia: 2.83
345
średnia: 2.46
Bramki stracone
345
średnia: 2.46
396
średnia: 2.83
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 140
139 z 140
8 z 140
132 z 140
19 z 140
121 z 140
41 z 140
99 z 140
64 z 140
76 z 140
87 z 140
53 z 140
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 8 | 5.71 % |
| 1:3 | 7 | 5 % |
| 3:0 | 7 | 5 % |
| 2:3 | 6 | 4.29 % |
| 1:2 | 5 | 3.57 % |
| 2:1 | 5 | 3.57 % |
| 3:2 | 5 | 3.57 % |
| 0:2 | 5 | 3.57 % |
| 0:3 | 5 | 3.57 % |
| 0:1 | 4 | 2.86 % |
| 1:4 | 4 | 2.86 % |
| 5:0 | 4 | 2.86 % |
| 1:1 | 3 | 2.14 % |
| 1:0 | 3 | 2.14 % |
| 4:3 | 3 | 2.14 % |
| 2:0 | 3 | 2.14 % |
| 4:1 | 3 | 2.14 % |
| 0:4 | 3 | 2.14 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:0 | 3 | 2.14 % |
| 1:5 | 3 | 2.14 % |
| 6:0 | 3 | 2.14 % |
| 0:7 | 3 | 2.14 % |
| 2:2 | 2 | 1.43 % |
| 3:3 | 2 | 1.43 % |
| 2:4 | 2 | 1.43 % |
| 4:2 | 2 | 1.43 % |
| 3:5 | 2 | 1.43 % |
| 5:2 | 2 | 1.43 % |
| 2:5 | 2 | 1.43 % |
| 5:1 | 2 | 1.43 % |
| 6:2 | 2 | 1.43 % |
| 0:6 | 2 | 1.43 % |
| 1:7 | 2 | 1.43 % |
| 8:0 | 2 | 1.43 % |
| 10:1 | 2 | 1.43 % |
| 0:0 | 1 | 0.71 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:4 | 1 | 0.71 % |
| 4:5 | 1 | 0.71 % |
| 5:3 | 1 | 0.71 % |
| 4:6 | 1 | 0.71 % |
| 6:3 | 1 | 0.71 % |
| 7:3 | 1 | 0.71 % |
| 3:7 | 1 | 0.71 % |
| 0:5 | 1 | 0.71 % |
| 2:7 | 1 | 0.71 % |
| 9:2 | 1 | 0.71 % |
| 11:2 | 1 | 0.71 % |
| 0:10 | 1 | 0.71 % |
| 0:11 | 1 | 0.71 % |
| 11:0 | 1 | 0.71 % |
| 12:1 | 1 | 0.71 % |
| 13:1 | 1 | 0.71 % |
| 0:15 | 1 | 0.71 % |
| 17:0 | 1 | 0.71 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5441%Wygrana przynajmniej 1 bramką2620%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2317%Wygrana 3 bramkami i więcej3023%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe














