Gwardia Białołęka Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
107
53.77 %
72
36.18 %
20
10.05 %
Bramki zdobyte
695
średnia: 3.49
492
średnia: 2.47
Bramki stracone
492
średnia: 2.47
695
średnia: 3.49
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 199
195 z 199
9 z 199
190 z 199
19 z 199
180 z 199
43 z 199
156 z 199
70 z 199
129 z 199
103 z 199
96 z 199
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 11 | 5.53 % |
| 1:5 | 10 | 5.03 % |
| 2:2 | 9 | 4.52 % |
| 5:0 | 8 | 4.02 % |
| 3:2 | 7 | 3.52 % |
| 3:1 | 7 | 3.52 % |
| 4:2 | 6 | 3.02 % |
| 5:1 | 6 | 3.02 % |
| 8:0 | 6 | 3.02 % |
| 2:3 | 5 | 2.51 % |
| 2:0 | 5 | 2.51 % |
| 3:0 | 5 | 2.51 % |
| 0:4 | 5 | 2.51 % |
| 0:5 | 5 | 2.51 % |
| 0:0 | 4 | 2.01 % |
| 1:2 | 4 | 2.01 % |
| 1:3 | 4 | 2.01 % |
| 0:3 | 4 | 2.01 % |
| 4:1 | 4 | 2.01 % |
| 1:4 | 4 | 2.01 % |
| 5:2 | 4 | 2.01 % |
| 6:1 | 4 | 2.01 % |
| 1:6 | 4 | 2.01 % |
| 1:1 | 3 | 1.51 % |
| 0:1 | 3 | 1.51 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:3 | 3 | 1.51 % |
| 3:3 | 2 | 1.01 % |
| 1:0 | 2 | 1.01 % |
| 3:4 | 2 | 1.01 % |
| 0:2 | 2 | 1.01 % |
| 2:4 | 2 | 1.01 % |
| 4:0 | 2 | 1.01 % |
| 7:3 | 2 | 1.01 % |
| 0:6 | 2 | 1.01 % |
| 1:7 | 2 | 1.01 % |
| 9:1 | 2 | 1.01 % |
| 0:9 | 2 | 1.01 % |
| 4:4 | 1 | 0.5 % |
| 5:5 | 1 | 0.5 % |
| 5:4 | 1 | 0.5 % |
| 5:3 | 1 | 0.5 % |
| 3:5 | 1 | 0.5 % |
| 6:4 | 1 | 0.5 % |
| 2:5 | 1 | 0.5 % |
| 3:6 | 1 | 0.5 % |
| 6:3 | 1 | 0.5 % |
| 7:4 | 1 | 0.5 % |
| 5:8 | 1 | 0.5 % |
| 2:6 | 1 | 0.5 % |
| 3:7 | 1 | 0.5 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 7:2 | 1 | 0.5 % |
| 6:0 | 1 | 0.5 % |
| 7:1 | 1 | 0.5 % |
| 2:8 | 1 | 0.5 % |
| 8:2 | 1 | 0.5 % |
| 0:7 | 1 | 0.5 % |
| 7:0 | 1 | 0.5 % |
| 8:1 | 1 | 0.5 % |
| 9:2 | 1 | 0.5 % |
| 2:9 | 1 | 0.5 % |
| 0:8 | 1 | 0.5 % |
| 1:9 | 1 | 0.5 % |
| 10:2 | 1 | 0.5 % |
| 9:0 | 1 | 0.5 % |
| 10:0 | 1 | 0.5 % |
| 11:1 | 1 | 0.5 % |
| 3:14 | 1 | 0.5 % |
| 12:0 | 1 | 0.5 % |
| 13:0 | 1 | 0.5 % |
| 14:1 | 1 | 0.5 % |
| 17:0 | 1 | 0.5 % |
| 19:2 | 1 | 0.5 % |
| 21:0 | 1 | 0.5 % |
| 23:0 | 1 | 0.5 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6636%Wygrana przynajmniej 1 bramką3318%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2212%Wygrana 3 bramkami i więcej6234%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















