Karłowice Wrocław Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
61
44.2 %
65
47.1 %
12
8.7 %
Bramki zdobyte
555
średnia: 4.02
505
średnia: 3.66
Bramki stracone
505
średnia: 3.66
555
średnia: 4.02
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 138
136 z 138
5 z 138
133 z 138
9 z 138
129 z 138
21 z 138
117 z 138
37 z 138
101 z 138
52 z 138
86 z 138
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 5 | 3.62 % |
| 3:0 | 5 | 3.62 % |
| 4:3 | 4 | 2.9 % |
| 1:4 | 4 | 2.9 % |
| 4:0 | 4 | 2.9 % |
| 1:6 | 4 | 2.9 % |
| 11:0 | 4 | 2.9 % |
| 0:1 | 3 | 2.17 % |
| 1:2 | 3 | 2.17 % |
| 2:1 | 3 | 2.17 % |
| 3:2 | 3 | 2.17 % |
| 1:3 | 3 | 2.17 % |
| 2:4 | 3 | 2.17 % |
| 4:6 | 3 | 2.17 % |
| 4:1 | 3 | 2.17 % |
| 2:5 | 3 | 2.17 % |
| 0:0 | 2 | 1.45 % |
| 1:1 | 2 | 1.45 % |
| 3:3 | 2 | 1.45 % |
| 2:3 | 2 | 1.45 % |
| 4:5 | 2 | 1.45 % |
| 0:2 | 2 | 1.45 % |
| 3:1 | 2 | 1.45 % |
| 5:2 | 2 | 1.45 % |
| 0:4 | 2 | 1.45 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:1 | 2 | 1.45 % |
| 1:5 | 2 | 1.45 % |
| 6:2 | 2 | 1.45 % |
| 2:6 | 2 | 1.45 % |
| 0:5 | 2 | 1.45 % |
| 6:1 | 2 | 1.45 % |
| 6:0 | 2 | 1.45 % |
| 0:6 | 2 | 1.45 % |
| 7:1 | 2 | 1.45 % |
| 7:0 | 2 | 1.45 % |
| 1:9 | 2 | 1.45 % |
| 9:0 | 2 | 1.45 % |
| 1:10 | 2 | 1.45 % |
| 11:1 | 2 | 1.45 % |
| 14:0 | 2 | 1.45 % |
| 4:4 | 1 | 0.72 % |
| 3:5 | 1 | 0.72 % |
| 0:3 | 1 | 0.72 % |
| 6:3 | 1 | 0.72 % |
| 3:7 | 1 | 0.72 % |
| 5:0 | 1 | 0.72 % |
| 7:2 | 1 | 0.72 % |
| 8:3 | 1 | 0.72 % |
| 4:9 | 1 | 0.72 % |
| 1:7 | 1 | 0.72 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:8 | 1 | 0.72 % |
| 3:9 | 1 | 0.72 % |
| 1:8 | 1 | 0.72 % |
| 9:2 | 1 | 0.72 % |
| 2:9 | 1 | 0.72 % |
| 10:1 | 1 | 0.72 % |
| 0:10 | 1 | 0.72 % |
| 0:11 | 1 | 0.72 % |
| 12:1 | 1 | 0.72 % |
| 1:12 | 1 | 0.72 % |
| 13:1 | 1 | 0.72 % |
| 0:13 | 1 | 0.72 % |
| 13:0 | 1 | 0.72 % |
| 1:14 | 1 | 0.72 % |
| 0:14 | 1 | 0.72 % |
| 3:17 | 1 | 0.72 % |
| 0:15 | 1 | 0.72 % |
| 2:17 | 1 | 0.72 % |
| 16:0 | 1 | 0.72 % |
| 17:0 | 1 | 0.72 % |
| 2:23 | 1 | 0.72 % |
| 24:3 | 1 | 0.72 % |
| 29:1 | 1 | 0.72 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4434%Wygrana przynajmniej 1 bramką1713%Wygrana przynajmniej 2 bramkami129%Wygrana 3 bramkami i więcej5543%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe













