LKS Ocice Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
79
53.74 %
49
33.33 %
19
12.93 %
Bramki zdobyte
405
średnia: 2.76
366
średnia: 2.49
Bramki stracone
366
średnia: 2.49
405
średnia: 2.76
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 147
145 z 147
7 z 147
140 z 147
19 z 147
128 z 147
38 z 147
109 z 147
70 z 147
77 z 147
92 z 147
55 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 11 | 7.48 % |
| 3:0 | 8 | 5.44 % |
| 2:2 | 7 | 4.76 % |
| 4:0 | 7 | 4.76 % |
| 1:1 | 6 | 4.08 % |
| 2:1 | 6 | 4.08 % |
| 3:2 | 6 | 4.08 % |
| 0:5 | 6 | 4.08 % |
| 2:0 | 5 | 3.4 % |
| 0:3 | 5 | 3.4 % |
| 1:5 | 5 | 3.4 % |
| 1:3 | 4 | 2.72 % |
| 4:1 | 4 | 2.72 % |
| 2:5 | 4 | 2.72 % |
| 5:0 | 4 | 2.72 % |
| 1:0 | 3 | 2.04 % |
| 4:2 | 3 | 2.04 % |
| 0:4 | 3 | 2.04 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:6 | 3 | 2.04 % |
| 0:0 | 2 | 1.36 % |
| 3:3 | 2 | 1.36 % |
| 4:4 | 2 | 1.36 % |
| 0:1 | 2 | 1.36 % |
| 2:3 | 2 | 1.36 % |
| 3:4 | 2 | 1.36 % |
| 4:3 | 2 | 1.36 % |
| 6:4 | 2 | 1.36 % |
| 5:2 | 2 | 1.36 % |
| 6:3 | 2 | 1.36 % |
| 6:1 | 2 | 1.36 % |
| 7:1 | 2 | 1.36 % |
| 1:8 | 2 | 1.36 % |
| 8:0 | 2 | 1.36 % |
| 0:2 | 1 | 0.68 % |
| 3:5 | 1 | 0.68 % |
| 3:6 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:1 | 1 | 0.68 % |
| 6:2 | 1 | 0.68 % |
| 2:6 | 1 | 0.68 % |
| 7:3 | 1 | 0.68 % |
| 8:3 | 1 | 0.68 % |
| 4:9 | 1 | 0.68 % |
| 6:0 | 1 | 0.68 % |
| 7:0 | 1 | 0.68 % |
| 0:7 | 1 | 0.68 % |
| 2:10 | 1 | 0.68 % |
| 0:9 | 1 | 0.68 % |
| 1:11 | 1 | 0.68 % |
| 1:12 | 1 | 0.68 % |
| 12:1 | 1 | 0.68 % |
| 2:14 | 1 | 0.68 % |
| 13:0 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5643%Wygrana przynajmniej 1 bramką1814%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2116%Wygrana 3 bramkami i więcej3527%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















