LZS Łaziska Tabela

Dolnośląskie | Klasa B | Jelenia Góra IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
66
47.48 %
Zwycięstwa gości
62
44.6 %
Remisy
11
7.91 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
397
średnia: 2.86
Gości
316
średnia: 2.27

Bramki stracone

Gospodarzy
316
średnia: 2.27
Gości
397
średnia: 2.86

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 139
0.5
100%
139 z 139
5.76%
8 z 139
1.5
94.24%
131 z 139
15.11%
21 z 139
2.5
84.89%
118 z 139
32.37%
45 z 139
3.5
67.63%
94 z 139
43.17%
60 z 139
4.5
56.83%
79 z 139
57.55%
80 z 139
5.5
42.45%
59 z 139

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 8 5.76 %
2:1 8 5.76 %
4:2 8 5.76 %
0:2 7 5.04 %
5:0 7 5.04 %
2:2 5 3.6 %
0:1 5 3.6 %
1:3 5 3.6 %
0:3 4 2.88 %
3:0 4 2.88 %
1:4 4 2.88 %
1:5 4 2.88 %
2:6 4 2.88 %
1:1 3 2.16 %
3:3 3 2.16 %
1:0 3 2.16 %
2:3 3 2.16 %
2:0 3 2.16 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 3 2.16 %
4:1 3 2.16 %
2:5 3 2.16 %
5:1 3 2.16 %
8:0 3 2.16 %
3:4 2 1.44 %
2:4 2 1.44 %
5:3 2 1.44 %
6:2 2 1.44 %
0:5 2 1.44 %
7:0 2 1.44 %
1:8 2 1.44 %
3:2 1 0.72 %
4:3 1 0.72 %
5:4 1 0.72 %
5:2 1 0.72 %
3:6 1 0.72 %
0:4 1 0.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 1 0.72 %
6:1 1 0.72 %
1:6 1 0.72 %
0:6 1 0.72 %
6:0 1 0.72 %
7:1 1 0.72 %
0:7 1 0.72 %
8:1 1 0.72 %
2:9 1 0.72 %
0:8 1 0.72 %
9:1 1 0.72 %
9:0 1 0.72 %
10:1 1 0.72 %
11:0 1 0.72 %
14:0 1 0.72 %
15:1 1 0.72 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    49
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    24
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    20
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    35
    27%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe