Moto Jelcz Oława Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
114
41.91 %
99
36.4 %
59
21.69 %
Bramki zdobyte
501
średnia: 1.84
431
średnia: 1.58
Bramki stracone
431
średnia: 1.58
501
średnia: 1.84
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej6 z 272
266 z 272
42 z 272
230 z 272
92 z 272
180 z 272
160 z 272
112 z 272
207 z 272
65 z 272
233 z 272
39 z 272
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 28 | 10.29 % |
| 1:0 | 19 | 6.99 % |
| 1:2 | 19 | 6.99 % |
| 3:0 | 18 | 6.62 % |
| 2:2 | 17 | 6.25 % |
| 0:1 | 17 | 6.25 % |
| 2:1 | 16 | 5.88 % |
| 0:3 | 15 | 5.51 % |
| 0:2 | 13 | 4.78 % |
| 1:3 | 10 | 3.68 % |
| 2:0 | 9 | 3.31 % |
| 3:1 | 9 | 3.31 % |
| 3:2 | 8 | 2.94 % |
| 4:0 | 8 | 2.94 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:4 | 7 | 2.57 % |
| 0:0 | 6 | 2.21 % |
| 3:3 | 5 | 1.84 % |
| 2:3 | 5 | 1.84 % |
| 4:1 | 4 | 1.47 % |
| 4:4 | 3 | 1.1 % |
| 4:3 | 3 | 1.1 % |
| 2:4 | 3 | 1.1 % |
| 0:4 | 3 | 1.1 % |
| 6:0 | 3 | 1.1 % |
| 7:1 | 3 | 1.1 % |
| 4:2 | 2 | 0.74 % |
| 5:3 | 2 | 0.74 % |
| 5:1 | 2 | 0.74 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:6 | 2 | 0.74 % |
| 5:4 | 1 | 0.37 % |
| 2:5 | 1 | 0.37 % |
| 5:2 | 1 | 0.37 % |
| 1:5 | 1 | 0.37 % |
| 2:6 | 1 | 0.37 % |
| 5:0 | 1 | 0.37 % |
| 0:5 | 1 | 0.37 % |
| 6:1 | 1 | 0.37 % |
| 1:6 | 1 | 0.37 % |
| 7:2 | 1 | 0.37 % |
| 7:0 | 1 | 0.37 % |
| 8:1 | 1 | 0.37 % |
| 10:1 | 1 | 0.37 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola11653%Wygrana przynajmniej 1 bramką5224%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2612%Wygrana 3 bramkami i więcej2511%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Legsad Kościelec wycofał się z rozgrywek po 18. kolejce.





















