Odra Lubiąż Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
106
53.27 %
71
35.68 %
22
11.06 %
Bramki zdobyte
542
średnia: 2.72
412
średnia: 2.07
Bramki stracone
412
średnia: 2.07
542
średnia: 2.72
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 199
197 z 199
12 z 199
187 z 199
37 z 199
162 z 199
75 z 199
124 z 199
99 z 199
100 z 199
132 z 199
67 z 199
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 12 | 6.03 % |
| 1:1 | 11 | 5.53 % |
| 3:0 | 11 | 5.53 % |
| 3:2 | 9 | 4.52 % |
| 2:0 | 8 | 4.02 % |
| 0:3 | 8 | 4.02 % |
| 4:1 | 8 | 4.02 % |
| 0:1 | 7 | 3.52 % |
| 1:2 | 7 | 3.52 % |
| 3:1 | 7 | 3.52 % |
| 2:2 | 6 | 3.02 % |
| 0:2 | 6 | 3.02 % |
| 1:3 | 5 | 2.51 % |
| 4:2 | 5 | 2.51 % |
| 1:4 | 5 | 2.51 % |
| 5:2 | 5 | 2.51 % |
| 5:0 | 5 | 2.51 % |
| 4:0 | 4 | 2.01 % |
| 5:1 | 4 | 2.01 % |
| 1:5 | 4 | 2.01 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:5 | 4 | 2.01 % |
| 6:0 | 4 | 2.01 % |
| 3:3 | 3 | 1.51 % |
| 1:0 | 3 | 1.51 % |
| 2:4 | 3 | 1.51 % |
| 8:0 | 3 | 1.51 % |
| 0:0 | 2 | 1.01 % |
| 2:3 | 2 | 1.01 % |
| 3:6 | 2 | 1.01 % |
| 0:4 | 2 | 1.01 % |
| 6:1 | 2 | 1.01 % |
| 7:2 | 2 | 1.01 % |
| 0:6 | 2 | 1.01 % |
| 7:0 | 2 | 1.01 % |
| 8:1 | 2 | 1.01 % |
| 3:4 | 1 | 0.5 % |
| 4:5 | 1 | 0.5 % |
| 5:4 | 1 | 0.5 % |
| 5:3 | 1 | 0.5 % |
| 4:6 | 1 | 0.5 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:5 | 1 | 0.5 % |
| 2:6 | 1 | 0.5 % |
| 6:2 | 1 | 0.5 % |
| 3:7 | 1 | 0.5 % |
| 7:3 | 1 | 0.5 % |
| 2:7 | 1 | 0.5 % |
| 1:7 | 1 | 0.5 % |
| 8:2 | 1 | 0.5 % |
| 0:7 | 1 | 0.5 % |
| 0:8 | 1 | 0.5 % |
| 10:2 | 1 | 0.5 % |
| 0:9 | 1 | 0.5 % |
| 9:0 | 1 | 0.5 % |
| 10:0 | 1 | 0.5 % |
| 0:10 | 1 | 0.5 % |
| 1:12 | 1 | 0.5 % |
| 12:0 | 1 | 0.5 % |
| 0:12 | 1 | 0.5 % |
| 13:0 | 1 | 0.5 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola8045%Wygrana przynajmniej 1 bramką3318%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2212%Wygrana 3 bramkami i więcej4425%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















