Orzeł Gościszów Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
68
53.54 %
50
39.37 %
9
7.09 %
Bramki zdobyte
439
średnia: 3.46
335
średnia: 2.64
Bramki stracone
335
średnia: 2.64
439
średnia: 3.46
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej0 z 127
127 z 127
0 z 127
127 z 127
13 z 127
114 z 127
32 z 127
95 z 127
47 z 127
80 z 127
67 z 127
60 z 127
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:2 | 8 | 6.3 % |
| 0:2 | 7 | 5.51 % |
| 3:1 | 7 | 5.51 % |
| 2:1 | 6 | 4.72 % |
| 1:4 | 5 | 3.94 % |
| 4:1 | 5 | 3.94 % |
| 1:1 | 4 | 3.15 % |
| 3:2 | 4 | 3.15 % |
| 4:3 | 4 | 3.15 % |
| 4:0 | 4 | 3.15 % |
| 5:1 | 4 | 3.15 % |
| 2:3 | 3 | 2.36 % |
| 2:4 | 3 | 2.36 % |
| 0:3 | 3 | 2.36 % |
| 6:1 | 3 | 2.36 % |
| 6:0 | 3 | 2.36 % |
| 2:2 | 2 | 1.57 % |
| 3:3 | 2 | 1.57 % |
| 2:0 | 2 | 1.57 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:3 | 2 | 1.57 % |
| 3:0 | 2 | 1.57 % |
| 2:5 | 2 | 1.57 % |
| 6:3 | 2 | 1.57 % |
| 6:2 | 2 | 1.57 % |
| 4:8 | 2 | 1.57 % |
| 5:0 | 2 | 1.57 % |
| 1:7 | 2 | 1.57 % |
| 7:1 | 2 | 1.57 % |
| 10:1 | 2 | 1.57 % |
| 11:1 | 2 | 1.57 % |
| 6:6 | 1 | 0.79 % |
| 3:4 | 1 | 0.79 % |
| 4:5 | 1 | 0.79 % |
| 1:3 | 1 | 0.79 % |
| 3:5 | 1 | 0.79 % |
| 5:2 | 1 | 0.79 % |
| 0:4 | 1 | 0.79 % |
| 1:5 | 1 | 0.79 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:6 | 1 | 0.79 % |
| 3:7 | 1 | 0.79 % |
| 8:4 | 1 | 0.79 % |
| 0:5 | 1 | 0.79 % |
| 2:7 | 1 | 0.79 % |
| 7:2 | 1 | 0.79 % |
| 7:0 | 1 | 0.79 % |
| 1:8 | 1 | 0.79 % |
| 8:0 | 1 | 0.79 % |
| 1:9 | 1 | 0.79 % |
| 9:1 | 1 | 0.79 % |
| 12:3 | 1 | 0.79 % |
| 12:2 | 1 | 0.79 % |
| 11:0 | 1 | 0.79 % |
| 1:12 | 1 | 0.79 % |
| 12:1 | 1 | 0.79 % |
| 0:12 | 1 | 0.79 % |
| 4:21 | 1 | 0.79 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola2925%Wygrana przynajmniej 1 bramką2723%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1412%Wygrana 3 bramkami i więcej4841%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Granit Gierałtów wycofał się z rozgrywek po 7. kolejce. Wyniki z udziałem w/w drużyny zostały anulowane.















