Sparta II Rudna Tabela

Dolnośląskie | Klasa B | Legnica II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
52
50.98 %
Zwycięstwa gości
41
40.2 %
Remisy
9
8.82 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
294
średnia: 2.88
Gości
296
średnia: 2.9

Bramki stracone

Gospodarzy
296
średnia: 2.9
Gości
294
średnia: 2.88

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.96%
2 z 102
0.5
98.04%
100 z 102
5.88%
6 z 102
1.5
94.12%
96 z 102
11.76%
12 z 102
2.5
88.24%
90 z 102
22.55%
23 z 102
3.5
77.45%
79 z 102
37.25%
38 z 102
4.5
62.75%
64 z 102
49.02%
50 z 102
5.5
50.98%
52 z 102

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 6 5.88 %
5:1 5 4.9 %
3:2 4 3.92 %
3:1 4 3.92 %
0:3 4 3.92 %
3:3 3 2.94 %
2:1 3 2.94 %
0:2 3 2.94 %
1:3 3 2.94 %
3:0 3 2.94 %
0:4 3 2.94 %
4:0 3 2.94 %
1:5 3 2.94 %
0:0 2 1.96 %
1:1 2 1.96 %
2:2 2 1.96 %
0:1 2 1.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 2 1.96 %
2:4 2 1.96 %
4:2 2 1.96 %
1:4 2 1.96 %
4:1 2 1.96 %
6:2 2 1.96 %
2:6 2 1.96 %
5:0 2 1.96 %
0:5 2 1.96 %
0:6 2 1.96 %
1:7 2 1.96 %
8:0 2 1.96 %
0:13 2 1.96 %
1:2 1 0.98 %
2:0 1 0.98 %
5:3 1 0.98 %
5:2 1 0.98 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:6 1 0.98 %
6:1 1 0.98 %
2:7 1 0.98 %
6:0 1 0.98 %
2:8 1 0.98 %
8:2 1 0.98 %
7:0 1 0.98 %
9:1 1 0.98 %
1:9 1 0.98 %
9:0 1 0.98 %
0:10 1 0.98 %
10:0 1 0.98 %
1:11 1 0.98 %
0:11 1 0.98 %
12:1 1 0.98 %
0:12 1 0.98 %
18:1 1 0.98 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    40
    42%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    14
    15%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    29
    31%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe