Strzelinianka Strzelin Tabela

Dolnośląskie | Klasa okręgowa | Wrocław
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
97
48.99 %
Zwycięstwa gości
72
36.36 %
Remisy
29
14.65 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
450
średnia: 2.27
Gości
347
średnia: 1.75

Bramki stracone

Gospodarzy
347
średnia: 1.75
Gości
450
średnia: 2.27

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.53%
5 z 198
0.5
97.47%
193 z 198
10.1%
20 z 198
1.5
89.9%
178 z 198
23.23%
46 z 198
2.5
76.77%
152 z 198
44.95%
89 z 198
3.5
55.05%
109 z 198
61.62%
122 z 198
4.5
38.38%
76 z 198
79.29%
157 z 198
5.5
20.71%
41 z 198

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 17 8.59 %
1:2 12 6.06 %
1:1 11 5.56 %
3:1 10 5.05 %
0:1 8 4.04 %
2:3 8 4.04 %
2:0 8 4.04 %
4:1 8 4.04 %
2:2 7 3.54 %
1:0 7 3.54 %
3:2 7 3.54 %
0:2 7 3.54 %
1:3 7 3.54 %
3:0 7 3.54 %
0:3 7 3.54 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 5 2.53 %
4:2 5 2.53 %
1:4 5 2.53 %
0:4 5 2.53 %
3:3 4 2.02 %
4:0 4 2.02 %
5:0 4 2.02 %
5:1 3 1.52 %
0:5 3 1.52 %
6:1 3 1.52 %
4:4 2 1.01 %
3:4 2 1.01 %
4:3 2 1.01 %
5:2 2 1.01 %
7:0 2 1.01 %
Wynik Ilość Wystąpienia
8:0 2 1.01 %
4:5 1 0.51 %
2:4 1 0.51 %
3:5 1 0.51 %
5:3 1 0.51 %
4:6 1 0.51 %
4:7 1 0.51 %
1:5 1 0.51 %
6:2 1 0.51 %
2:6 1 0.51 %
7:2 1 0.51 %
6:0 1 0.51 %
0:6 1 0.51 %
8:1 1 0.51 %
9:0 1 0.51 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    72
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    49
    28%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    26
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    27
    16%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe