Victoria II Jelenia Góra Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
71
48.3 %
56
38.1 %
20
13.61 %
Bramki zdobyte
345
średnia: 2.35
282
średnia: 1.92
Bramki stracone
282
średnia: 1.92
345
średnia: 2.35
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 147
143 z 147
16 z 147
131 z 147
36 z 147
111 z 147
68 z 147
79 z 147
88 z 147
59 z 147
112 z 147
35 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 11 | 7.48 % |
| 3:2 | 10 | 6.8 % |
| 1:1 | 9 | 6.12 % |
| 3:0 | 8 | 5.44 % |
| 1:0 | 7 | 4.76 % |
| 0:2 | 7 | 4.76 % |
| 0:3 | 7 | 4.76 % |
| 1:2 | 6 | 4.08 % |
| 1:3 | 6 | 4.08 % |
| 2:2 | 5 | 3.4 % |
| 0:1 | 5 | 3.4 % |
| 2:3 | 5 | 3.4 % |
| 4:1 | 5 | 3.4 % |
| 0:0 | 4 | 2.72 % |
| 2:0 | 4 | 2.72 % |
| 3:1 | 4 | 2.72 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:5 | 4 | 2.72 % |
| 4:2 | 3 | 2.04 % |
| 4:0 | 3 | 2.04 % |
| 1:4 | 2 | 1.36 % |
| 2:5 | 2 | 1.36 % |
| 0:4 | 2 | 1.36 % |
| 6:1 | 2 | 1.36 % |
| 0:6 | 2 | 1.36 % |
| 3:3 | 1 | 0.68 % |
| 5:5 | 1 | 0.68 % |
| 3:4 | 1 | 0.68 % |
| 2:4 | 1 | 0.68 % |
| 5:2 | 1 | 0.68 % |
| 5:1 | 1 | 0.68 % |
| 6:2 | 1 | 0.68 % |
| 3:7 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:0 | 1 | 0.68 % |
| 0:5 | 1 | 0.68 % |
| 7:2 | 1 | 0.68 % |
| 6:0 | 1 | 0.68 % |
| 1:7 | 1 | 0.68 % |
| 7:0 | 1 | 0.68 % |
| 0:7 | 1 | 0.68 % |
| 8:1 | 1 | 0.68 % |
| 2:9 | 1 | 0.68 % |
| 9:1 | 1 | 0.68 % |
| 9:0 | 1 | 0.68 % |
| 10:1 | 1 | 0.68 % |
| 0:10 | 1 | 0.68 % |
| 11:1 | 1 | 0.68 % |
| 11:0 | 1 | 0.68 % |
| 17:0 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5844%Wygrana przynajmniej 1 bramką3325%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1411%Wygrana 3 bramkami i więcej2620%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















