Zjednoczeni II Żarów Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
104
52.26 %
67
33.67 %
28
14.07 %
Bramki zdobyte
561
średnia: 2.82
416
średnia: 2.09
Bramki stracone
416
średnia: 2.09
561
średnia: 2.82
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 199
198 z 199
10 z 199
189 z 199
31 z 199
168 z 199
62 z 199
137 z 199
99 z 199
100 z 199
127 z 199
72 z 199
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 14 | 7.04 % |
| 2:2 | 12 | 6.03 % |
| 3:2 | 12 | 6.03 % |
| 1:3 | 11 | 5.53 % |
| 1:1 | 9 | 4.52 % |
| 3:1 | 8 | 4.02 % |
| 1:0 | 7 | 3.52 % |
| 3:0 | 7 | 3.52 % |
| 1:2 | 6 | 3.02 % |
| 2:3 | 6 | 3.02 % |
| 0:2 | 6 | 3.02 % |
| 2:0 | 6 | 3.02 % |
| 4:1 | 6 | 3.02 % |
| 3:3 | 5 | 2.51 % |
| 4:2 | 5 | 2.51 % |
| 7:1 | 5 | 2.51 % |
| 2:4 | 4 | 2.01 % |
| 0:3 | 4 | 2.01 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:1 | 4 | 2.01 % |
| 1:6 | 4 | 2.01 % |
| 3:4 | 3 | 1.51 % |
| 4:5 | 3 | 1.51 % |
| 3:5 | 3 | 1.51 % |
| 1:4 | 3 | 1.51 % |
| 2:5 | 3 | 1.51 % |
| 5:2 | 3 | 1.51 % |
| 4:0 | 3 | 1.51 % |
| 0:4 | 3 | 1.51 % |
| 6:1 | 3 | 1.51 % |
| 6:0 | 3 | 1.51 % |
| 0:1 | 2 | 1.01 % |
| 4:3 | 2 | 1.01 % |
| 6:4 | 2 | 1.01 % |
| 1:5 | 2 | 1.01 % |
| 6:2 | 2 | 1.01 % |
| 10:0 | 2 | 1.01 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:0 | 1 | 0.5 % |
| 4:4 | 1 | 0.5 % |
| 5:3 | 1 | 0.5 % |
| 4:6 | 1 | 0.5 % |
| 7:5 | 1 | 0.5 % |
| 6:3 | 1 | 0.5 % |
| 4:7 | 1 | 0.5 % |
| 5:0 | 1 | 0.5 % |
| 7:2 | 1 | 0.5 % |
| 1:7 | 1 | 0.5 % |
| 7:0 | 1 | 0.5 % |
| 8:1 | 1 | 0.5 % |
| 8:0 | 1 | 0.5 % |
| 1:9 | 1 | 0.5 % |
| 9:1 | 1 | 0.5 % |
| 13:2 | 1 | 0.5 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4727%Wygrana przynajmniej 1 bramką4627%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3621%Wygrana 3 bramkami i więcej4325%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















