Znicz Kruszyn Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
66
47.48 %
62
44.6 %
11
7.91 %
Bramki zdobyte
397
średnia: 2.86
316
średnia: 2.27
Bramki stracone
316
średnia: 2.27
397
średnia: 2.86
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej0 z 139
139 z 139
8 z 139
131 z 139
21 z 139
118 z 139
45 z 139
94 z 139
60 z 139
79 z 139
80 z 139
59 z 139
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:2 | 8 | 5.76 % |
| 2:1 | 8 | 5.76 % |
| 4:2 | 8 | 5.76 % |
| 0:2 | 7 | 5.04 % |
| 5:0 | 7 | 5.04 % |
| 2:2 | 5 | 3.6 % |
| 0:1 | 5 | 3.6 % |
| 1:3 | 5 | 3.6 % |
| 0:3 | 4 | 2.88 % |
| 3:0 | 4 | 2.88 % |
| 1:4 | 4 | 2.88 % |
| 1:5 | 4 | 2.88 % |
| 2:6 | 4 | 2.88 % |
| 1:1 | 3 | 2.16 % |
| 3:3 | 3 | 2.16 % |
| 1:0 | 3 | 2.16 % |
| 2:3 | 3 | 2.16 % |
| 2:0 | 3 | 2.16 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 3 | 2.16 % |
| 4:1 | 3 | 2.16 % |
| 2:5 | 3 | 2.16 % |
| 5:1 | 3 | 2.16 % |
| 8:0 | 3 | 2.16 % |
| 3:4 | 2 | 1.44 % |
| 2:4 | 2 | 1.44 % |
| 5:3 | 2 | 1.44 % |
| 6:2 | 2 | 1.44 % |
| 0:5 | 2 | 1.44 % |
| 7:0 | 2 | 1.44 % |
| 1:8 | 2 | 1.44 % |
| 3:2 | 1 | 0.72 % |
| 4:3 | 1 | 0.72 % |
| 5:4 | 1 | 0.72 % |
| 5:2 | 1 | 0.72 % |
| 3:6 | 1 | 0.72 % |
| 0:4 | 1 | 0.72 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:0 | 1 | 0.72 % |
| 6:1 | 1 | 0.72 % |
| 1:6 | 1 | 0.72 % |
| 0:6 | 1 | 0.72 % |
| 6:0 | 1 | 0.72 % |
| 7:1 | 1 | 0.72 % |
| 0:7 | 1 | 0.72 % |
| 8:1 | 1 | 0.72 % |
| 2:9 | 1 | 0.72 % |
| 0:8 | 1 | 0.72 % |
| 9:1 | 1 | 0.72 % |
| 9:0 | 1 | 0.72 % |
| 10:1 | 1 | 0.72 % |
| 11:0 | 1 | 0.72 % |
| 14:0 | 1 | 0.72 % |
| 15:1 | 1 | 0.72 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4938%Wygrana przynajmniej 1 bramką2419%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2016%Wygrana 3 bramkami i więcej3527%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe















