Zryw Bratków Tabela

Dolnośląskie | Klasa B | Jelenia Góra V
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
62
51.67 %
Zwycięstwa gości
45
37.5 %
Remisy
13
10.83 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
359
średnia: 2.99
Gości
275
średnia: 2.29

Bramki stracone

Gospodarzy
275
średnia: 2.29
Gości
359
średnia: 2.99

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 120
0.5
100%
120 z 120
6.67%
8 z 120
1.5
93.33%
112 z 120
16.67%
20 z 120
2.5
83.33%
100 z 120
28.33%
34 z 120
3.5
71.67%
86 z 120
37.5%
45 z 120
4.5
62.5%
75 z 120
54.17%
65 z 120
5.5
45.83%
55 z 120

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 7 5.83 %
5:0 6 5 %
2:1 5 4.17 %
0:2 5 4.17 %
2:0 5 4.17 %
2:2 4 3.33 %
1:0 4 3.33 %
0:1 4 3.33 %
1:2 4 3.33 %
3:2 4 3.33 %
3:0 4 3.33 %
1:4 4 3.33 %
5:2 4 3.33 %
3:3 3 2.5 %
4:3 3 2.5 %
1:3 3 2.5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 3 2.5 %
0:5 3 2.5 %
0:7 3 2.5 %
1:1 2 1.67 %
4:4 2 1.67 %
5:5 2 1.67 %
2:3 2 1.67 %
3:4 2 1.67 %
3:1 2 1.67 %
4:2 2 1.67 %
2:5 2 1.67 %
6:3 2 1.67 %
4:0 2 1.67 %
1:5 2 1.67 %
6:2 2 1.67 %
7:3 2 1.67 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:1 2 1.67 %
11:0 2 1.67 %
5:4 1 0.83 %
3:5 1 0.83 %
0:3 1 0.83 %
4:1 1 0.83 %
3:7 1 0.83 %
7:2 1 0.83 %
6:0 1 0.83 %
7:1 1 0.83 %
9:2 1 0.83 %
8:0 1 0.83 %
9:1 1 0.83 %
1:10 1 0.83 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    41
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    30
    28%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe