Gol Brodnica Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
68
46.26 %
51
34.69 %
28
19.05 %
Bramki zdobyte
325
średnia: 2.21
256
średnia: 1.74
Bramki stracone
256
średnia: 1.74
325
średnia: 2.21
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej5 z 147
142 z 147
21 z 147
126 z 147
45 z 147
102 z 147
75 z 147
72 z 147
99 z 147
48 z 147
111 z 147
36 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 14 | 9.52 % |
| 1:2 | 11 | 7.48 % |
| 1:0 | 9 | 6.12 % |
| 2:1 | 9 | 6.12 % |
| 3:1 | 8 | 5.44 % |
| 2:2 | 7 | 4.76 % |
| 0:1 | 7 | 4.76 % |
| 2:0 | 6 | 4.08 % |
| 0:0 | 5 | 3.4 % |
| 0:3 | 5 | 3.4 % |
| 3:0 | 5 | 3.4 % |
| 4:0 | 5 | 3.4 % |
| 2:3 | 4 | 2.72 % |
| 0:2 | 4 | 2.72 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:3 | 4 | 2.72 % |
| 4:2 | 4 | 2.72 % |
| 4:1 | 4 | 2.72 % |
| 5:1 | 4 | 2.72 % |
| 0:7 | 3 | 2.04 % |
| 3:3 | 2 | 1.36 % |
| 3:4 | 2 | 1.36 % |
| 2:4 | 2 | 1.36 % |
| 5:3 | 2 | 1.36 % |
| 1:4 | 2 | 1.36 % |
| 5:2 | 2 | 1.36 % |
| 1:5 | 2 | 1.36 % |
| 7:0 | 2 | 1.36 % |
| 3:2 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:4 | 1 | 0.68 % |
| 2:5 | 1 | 0.68 % |
| 6:3 | 1 | 0.68 % |
| 5:0 | 1 | 0.68 % |
| 1:6 | 1 | 0.68 % |
| 6:1 | 1 | 0.68 % |
| 2:7 | 1 | 0.68 % |
| 3:8 | 1 | 0.68 % |
| 9:1 | 1 | 0.68 % |
| 2:10 | 1 | 0.68 % |
| 12:1 | 1 | 0.68 % |
| 13:0 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5343%Wygrana przynajmniej 1 bramką2722%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2117%Wygrana 3 bramkami i więcej2319%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















