Gryf II Sicienko Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
71
48.3 %
51
34.69 %
25
17.01 %
Bramki zdobyte
391
średnia: 2.66
310
średnia: 2.11
Bramki stracone
310
średnia: 2.11
391
średnia: 2.66
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej3 z 147
144 z 147
10 z 147
137 z 147
29 z 147
118 z 147
49 z 147
98 z 147
74 z 147
73 z 147
98 z 147
49 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 10 | 6.8 % |
| 2:2 | 9 | 6.12 % |
| 4:1 | 9 | 6.12 % |
| 1:3 | 8 | 5.44 % |
| 3:0 | 7 | 4.76 % |
| 2:1 | 6 | 4.08 % |
| 2:0 | 6 | 4.08 % |
| 1:2 | 5 | 3.4 % |
| 6:0 | 5 | 3.4 % |
| 1:0 | 4 | 2.72 % |
| 4:3 | 4 | 2.72 % |
| 0:5 | 4 | 2.72 % |
| 5:0 | 4 | 2.72 % |
| 0:6 | 4 | 2.72 % |
| 0:0 | 3 | 2.04 % |
| 4:4 | 3 | 2.04 % |
| 0:1 | 3 | 2.04 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:2 | 3 | 2.04 % |
| 0:2 | 3 | 2.04 % |
| 3:1 | 3 | 2.04 % |
| 1:4 | 3 | 2.04 % |
| 5:2 | 3 | 2.04 % |
| 0:4 | 3 | 2.04 % |
| 3:4 | 2 | 1.36 % |
| 2:4 | 2 | 1.36 % |
| 0:3 | 2 | 1.36 % |
| 4:0 | 2 | 1.36 % |
| 5:1 | 2 | 1.36 % |
| 6:2 | 2 | 1.36 % |
| 6:1 | 2 | 1.36 % |
| 2:7 | 2 | 1.36 % |
| 8:0 | 2 | 1.36 % |
| 2:3 | 1 | 0.68 % |
| 4:5 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:5 | 1 | 0.68 % |
| 1:5 | 1 | 0.68 % |
| 2:6 | 1 | 0.68 % |
| 7:3 | 1 | 0.68 % |
| 1:6 | 1 | 0.68 % |
| 1:7 | 1 | 0.68 % |
| 7:1 | 1 | 0.68 % |
| 7:0 | 1 | 0.68 % |
| 0:8 | 1 | 0.68 % |
| 9:1 | 1 | 0.68 % |
| 0:9 | 1 | 0.68 % |
| 12:3 | 1 | 0.68 % |
| 0:10 | 1 | 0.68 % |
| 10:0 | 1 | 0.68 % |
| 13:1 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5746%Wygrana przynajmniej 1 bramką2218%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1411%Wygrana 3 bramkami i więcej3226%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















