Iskra Ciechocin Tabela

Kujawsko-Pomorskie | Klasa B | Toruń II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
56
54.9 %
Zwycięstwa gości
34
33.33 %
Remisy
12
11.76 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
276
średnia: 2.71
Gości
199
średnia: 1.95

Bramki stracone

Gospodarzy
199
średnia: 1.95
Gości
276
średnia: 2.71

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.92%
4 z 102
0.5
96.08%
98 z 102
7.84%
8 z 102
1.5
92.16%
94 z 102
14.71%
15 z 102
2.5
85.29%
87 z 102
31.37%
32 z 102
3.5
68.63%
70 z 102
45.1%
46 z 102
4.5
54.9%
56 z 102
69.61%
71 z 102
5.5
30.39%
31 z 102

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 9 8.82 %
4:1 9 8.82 %
5:0 6 5.88 %
0:0 4 3.92 %
1:1 4 3.92 %
1:3 4 3.92 %
1:4 4 3.92 %
5:2 4 3.92 %
4:0 4 3.92 %
0:1 3 2.94 %
1:2 3 2.94 %
4:2 3 2.94 %
0:3 3 2.94 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 3 2.94 %
2:2 2 1.96 %
3:3 2 1.96 %
3:2 2 1.96 %
2:3 2 1.96 %
2:0 2 1.96 %
3:1 2 1.96 %
3:5 2 1.96 %
3:0 2 1.96 %
0:4 2 1.96 %
1:5 2 1.96 %
0:5 2 1.96 %
6:1 2 1.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:2 2 1.96 %
7:1 2 1.96 %
1:0 1 0.98 %
3:4 1 0.98 %
5:4 1 0.98 %
0:2 1 0.98 %
2:4 1 0.98 %
2:6 1 0.98 %
6:0 1 0.98 %
0:7 1 0.98 %
2:10 1 0.98 %
9:0 1 0.98 %
0:9 1 0.98 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    34
    36%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    18
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    30
    32%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe