Noteć Inowrocław Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
52
54.74 %
34
35.79 %
9
9.47 %
Bramki zdobyte
234
średnia: 2.46
191
średnia: 2.01
Bramki stracone
191
średnia: 2.01
234
średnia: 2.46
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej0 z 95
95 z 95
6 z 95
89 z 95
19 z 95
76 z 95
36 z 95
59 z 95
50 z 95
45 z 95
65 z 95
30 z 95
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:0 | 9 | 9.47 % |
| 1:0 | 5 | 5.26 % |
| 3:0 | 5 | 5.26 % |
| 0:3 | 5 | 5.26 % |
| 4:1 | 5 | 5.26 % |
| 2:2 | 4 | 4.21 % |
| 1:2 | 4 | 4.21 % |
| 3:1 | 4 | 4.21 % |
| 2:1 | 3 | 3.16 % |
| 2:3 | 3 | 3.16 % |
| 4:3 | 3 | 3.16 % |
| 4:2 | 3 | 3.16 % |
| 2:4 | 3 | 3.16 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:4 | 3 | 3.16 % |
| 4:0 | 3 | 3.16 % |
| 1:1 | 2 | 2.11 % |
| 3:3 | 2 | 2.11 % |
| 3:4 | 2 | 2.11 % |
| 0:2 | 2 | 2.11 % |
| 5:2 | 2 | 2.11 % |
| 0:4 | 2 | 2.11 % |
| 0:5 | 2 | 2.11 % |
| 5:0 | 2 | 2.11 % |
| 6:1 | 2 | 2.11 % |
| 7:0 | 2 | 2.11 % |
| 4:4 | 1 | 1.05 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:1 | 1 | 1.05 % |
| 1:3 | 1 | 1.05 % |
| 3:5 | 1 | 1.05 % |
| 6:3 | 1 | 1.05 % |
| 5:1 | 1 | 1.05 % |
| 1:6 | 1 | 1.05 % |
| 2:7 | 1 | 1.05 % |
| 0:6 | 1 | 1.05 % |
| 6:0 | 1 | 1.05 % |
| 7:1 | 1 | 1.05 % |
| 0:7 | 1 | 1.05 % |
| 0:12 | 1 | 1.05 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4249%Wygrana przynajmniej 1 bramką1517%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1214%Wygrana 3 bramkami i więcej1720%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe















