Piast Kołodziejewo Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
116
50 %
75
32.33 %
41
17.67 %
Bramki zdobyte
408
średnia: 1.76
308
średnia: 1.33
Bramki stracone
308
średnia: 1.33
408
średnia: 1.76
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej12 z 232
220 z 232
45 z 232
187 z 232
93 z 232
139 z 232
146 z 232
86 z 232
186 z 232
46 z 232
208 z 232
24 z 232
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:0 | 25 | 10.78 % |
| 2:1 | 18 | 7.76 % |
| 1:1 | 17 | 7.33 % |
| 1:2 | 16 | 6.9 % |
| 0:2 | 16 | 6.9 % |
| 2:0 | 15 | 6.47 % |
| 3:0 | 14 | 6.03 % |
| 0:0 | 12 | 5.17 % |
| 4:0 | 11 | 4.74 % |
| 3:1 | 10 | 4.31 % |
| 2:2 | 9 | 3.88 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:1 | 8 | 3.45 % |
| 1:3 | 8 | 3.45 % |
| 2:3 | 7 | 3.02 % |
| 3:2 | 6 | 2.59 % |
| 0:3 | 5 | 2.16 % |
| 5:0 | 5 | 2.16 % |
| 0:6 | 4 | 1.72 % |
| 3:3 | 3 | 1.29 % |
| 6:0 | 3 | 1.29 % |
| 4:1 | 2 | 0.86 % |
| 1:4 | 2 | 0.86 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:5 | 2 | 0.86 % |
| 0:4 | 2 | 0.86 % |
| 1:7 | 2 | 0.86 % |
| 7:0 | 2 | 0.86 % |
| 0:7 | 2 | 0.86 % |
| 4:3 | 1 | 0.43 % |
| 4:2 | 1 | 0.43 % |
| 2:4 | 1 | 0.43 % |
| 5:1 | 1 | 0.43 % |
| 6:1 | 1 | 0.43 % |
| 7:1 | 1 | 0.43 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola12461%Wygrana przynajmniej 1 bramką4824%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2010%Wygrana 3 bramkami i więcej115%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- GLKS Dobrcz wycofał się z rozgrywek po 16. kolejkach. Mecze z udziałem w/w drużyny zostały anulowane.




















