Radzynianka Radzyń Chełmiński Tabela

Kujawsko-Pomorskie | Klasa A | Toruń
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
68
46.26 %
Zwycięstwa gości
51
34.69 %
Remisy
28
19.05 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
325
średnia: 2.21
Gości
256
średnia: 1.74

Bramki stracone

Gospodarzy
256
średnia: 1.74
Gości
325
średnia: 2.21

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.4%
5 z 147
0.5
96.6%
142 z 147
14.29%
21 z 147
1.5
85.71%
126 z 147
30.61%
45 z 147
2.5
69.39%
102 z 147
51.02%
75 z 147
3.5
48.98%
72 z 147
67.35%
99 z 147
4.5
32.65%
48 z 147
75.51%
111 z 147
5.5
24.49%
36 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 14 9.52 %
1:2 11 7.48 %
1:0 9 6.12 %
2:1 9 6.12 %
3:1 8 5.44 %
2:2 7 4.76 %
0:1 7 4.76 %
2:0 6 4.08 %
0:0 5 3.4 %
0:3 5 3.4 %
3:0 5 3.4 %
4:0 5 3.4 %
2:3 4 2.72 %
0:2 4 2.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 4 2.72 %
4:2 4 2.72 %
4:1 4 2.72 %
5:1 4 2.72 %
0:7 3 2.04 %
3:3 2 1.36 %
3:4 2 1.36 %
2:4 2 1.36 %
5:3 2 1.36 %
1:4 2 1.36 %
5:2 2 1.36 %
1:5 2 1.36 %
7:0 2 1.36 %
3:2 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:4 1 0.68 %
2:5 1 0.68 %
6:3 1 0.68 %
5:0 1 0.68 %
1:6 1 0.68 %
6:1 1 0.68 %
2:7 1 0.68 %
3:8 1 0.68 %
9:1 1 0.68 %
2:10 1 0.68 %
12:1 1 0.68 %
13:0 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    53
    43%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    27
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    21
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    23
    19%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe