Wisła Gruczno Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
85
44.27 %
72
37.5 %
35
18.23 %
Bramki zdobyte
438
średnia: 2.28
371
średnia: 1.93
Bramki stracone
371
średnia: 1.93
438
średnia: 2.28
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 192
188 z 192
18 z 192
174 z 192
43 z 192
149 z 192
72 z 192
120 z 192
113 z 192
79 z 192
140 z 192
52 z 192
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 16 | 8.33 % |
| 1:2 | 12 | 6.25 % |
| 1:1 | 11 | 5.73 % |
| 2:1 | 11 | 5.73 % |
| 1:0 | 10 | 5.21 % |
| 0:2 | 10 | 5.21 % |
| 1:3 | 8 | 4.17 % |
| 4:0 | 8 | 4.17 % |
| 3:1 | 7 | 3.65 % |
| 3:2 | 6 | 3.13 % |
| 4:1 | 6 | 3.13 % |
| 1:4 | 5 | 2.6 % |
| 1:5 | 5 | 2.6 % |
| 6:0 | 5 | 2.6 % |
| 0:0 | 4 | 2.08 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:1 | 4 | 2.08 % |
| 2:3 | 4 | 2.08 % |
| 4:3 | 4 | 2.08 % |
| 2:0 | 4 | 2.08 % |
| 2:4 | 4 | 2.08 % |
| 4:2 | 4 | 2.08 % |
| 3:0 | 4 | 2.08 % |
| 0:5 | 4 | 2.08 % |
| 3:3 | 3 | 1.56 % |
| 3:4 | 3 | 1.56 % |
| 3:5 | 3 | 1.56 % |
| 5:1 | 3 | 1.56 % |
| 6:1 | 3 | 1.56 % |
| 0:3 | 2 | 1.04 % |
| 2:5 | 2 | 1.04 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:4 | 2 | 1.04 % |
| 5:0 | 2 | 1.04 % |
| 8:1 | 2 | 1.04 % |
| 4:4 | 1 | 0.52 % |
| 5:3 | 1 | 0.52 % |
| 4:6 | 1 | 0.52 % |
| 5:2 | 1 | 0.52 % |
| 7:2 | 1 | 0.52 % |
| 0:6 | 1 | 0.52 % |
| 1:7 | 1 | 0.52 % |
| 0:7 | 1 | 0.52 % |
| 7:0 | 1 | 0.52 % |
| 9:2 | 1 | 0.52 % |
| 8:0 | 1 | 0.52 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6339%Wygrana przynajmniej 1 bramką4025%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2817%Wygrana 3 bramkami i więcej3019%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















