Wisła II Dobrzyń nad Wisłą Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
68
46.26 %
51
34.69 %
28
19.05 %
Bramki zdobyte
350
średnia: 2.38
313
średnia: 2.13
Bramki stracone
313
średnia: 2.13
350
średnia: 2.38
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 147
145 z 147
9 z 147
138 z 147
30 z 147
117 z 147
58 z 147
89 z 147
79 z 147
68 z 147
103 z 147
44 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:0 | 12 | 8.16 % |
| 1:1 | 11 | 7.48 % |
| 2:2 | 8 | 5.44 % |
| 4:1 | 8 | 5.44 % |
| 2:0 | 6 | 4.08 % |
| 0:3 | 6 | 4.08 % |
| 3:3 | 5 | 3.4 % |
| 1:2 | 5 | 3.4 % |
| 2:1 | 5 | 3.4 % |
| 3:2 | 5 | 3.4 % |
| 3:1 | 5 | 3.4 % |
| 2:4 | 5 | 3.4 % |
| 5:2 | 5 | 3.4 % |
| 1:0 | 4 | 2.72 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:3 | 4 | 2.72 % |
| 0:2 | 4 | 2.72 % |
| 0:4 | 4 | 2.72 % |
| 4:0 | 4 | 2.72 % |
| 0:5 | 4 | 2.72 % |
| 0:1 | 3 | 2.04 % |
| 3:4 | 3 | 2.04 % |
| 5:1 | 3 | 2.04 % |
| 0:6 | 3 | 2.04 % |
| 0:0 | 2 | 1.36 % |
| 4:4 | 2 | 1.36 % |
| 4:3 | 2 | 1.36 % |
| 4:5 | 2 | 1.36 % |
| 4:2 | 2 | 1.36 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:4 | 2 | 1.36 % |
| 2:5 | 2 | 1.36 % |
| 8:6 | 1 | 0.68 % |
| 2:6 | 1 | 0.68 % |
| 5:0 | 1 | 0.68 % |
| 6:1 | 1 | 0.68 % |
| 2:7 | 1 | 0.68 % |
| 7:2 | 1 | 0.68 % |
| 7:1 | 1 | 0.68 % |
| 9:3 | 1 | 0.68 % |
| 0:8 | 1 | 0.68 % |
| 11:1 | 1 | 0.68 % |
| 1:12 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5445%Wygrana przynajmniej 1 bramką2621%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1311%Wygrana 3 bramkami i więcej2823%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Lech II Rypin wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

















