GKS Sędziejowice Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
85
50.6 %
55
32.74 %
28
16.67 %
Bramki zdobyte
394
średnia: 2.35
289
średnia: 1.72
Bramki stracone
289
średnia: 1.72
394
średnia: 2.35
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej3 z 168
165 z 168
16 z 168
152 z 168
40 z 168
128 z 168
81 z 168
87 z 168
106 z 168
62 z 168
135 z 168
33 z 168
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 15 | 8.93 % |
| 3:0 | 13 | 7.74 % |
| 1:1 | 11 | 6.55 % |
| 2:3 | 11 | 6.55 % |
| 2:2 | 10 | 5.95 % |
| 0:1 | 8 | 4.76 % |
| 1:2 | 7 | 4.17 % |
| 2:0 | 7 | 4.17 % |
| 0:2 | 6 | 3.57 % |
| 3:1 | 6 | 3.57 % |
| 4:2 | 6 | 3.57 % |
| 0:3 | 6 | 3.57 % |
| 5:0 | 6 | 3.57 % |
| 1:0 | 5 | 2.98 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:2 | 5 | 2.98 % |
| 1:3 | 5 | 2.98 % |
| 4:1 | 4 | 2.38 % |
| 0:0 | 3 | 1.79 % |
| 1:4 | 3 | 1.79 % |
| 5:2 | 3 | 1.79 % |
| 4:0 | 3 | 1.79 % |
| 3:3 | 2 | 1.19 % |
| 4:4 | 2 | 1.19 % |
| 3:4 | 2 | 1.19 % |
| 5:4 | 2 | 1.19 % |
| 3:5 | 2 | 1.19 % |
| 6:2 | 2 | 1.19 % |
| 4:3 | 1 | 0.6 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:3 | 1 | 0.6 % |
| 0:4 | 1 | 0.6 % |
| 1:5 | 1 | 0.6 % |
| 6:1 | 1 | 0.6 % |
| 7:1 | 1 | 0.6 % |
| 1:7 | 1 | 0.6 % |
| 7:0 | 1 | 0.6 % |
| 1:8 | 1 | 0.6 % |
| 9:2 | 1 | 0.6 % |
| 9:1 | 1 | 0.6 % |
| 10:1 | 1 | 0.6 % |
| 0:13 | 1 | 0.6 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6042%Wygrana przynajmniej 1 bramką4330%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2014%Wygrana 3 bramkami i więcej2014%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















