GLKS Wołucza Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
98
51.58 %
59
31.05 %
33
17.37 %
Bramki zdobyte
451
średnia: 2.37
362
średnia: 1.91
Bramki stracone
362
średnia: 1.91
451
średnia: 2.37
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej7 z 190
183 z 190
16 z 190
174 z 190
46 z 190
144 z 190
90 z 190
100 z 190
120 z 190
70 z 190
138 z 190
52 z 190
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 19 | 10 % |
| 1:1 | 13 | 6.84 % |
| 3:1 | 12 | 6.32 % |
| 3:0 | 11 | 5.79 % |
| 0:3 | 11 | 5.79 % |
| 0:2 | 9 | 4.74 % |
| 2:0 | 8 | 4.21 % |
| 0:0 | 7 | 3.68 % |
| 3:3 | 7 | 3.68 % |
| 3:2 | 7 | 3.68 % |
| 0:4 | 6 | 3.16 % |
| 2:2 | 5 | 2.63 % |
| 1:0 | 5 | 2.63 % |
| 4:1 | 5 | 2.63 % |
| 5:1 | 5 | 2.63 % |
| 0:1 | 4 | 2.11 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:3 | 4 | 2.11 % |
| 1:2 | 3 | 1.58 % |
| 2:3 | 3 | 1.58 % |
| 4:3 | 3 | 1.58 % |
| 4:2 | 3 | 1.58 % |
| 2:5 | 3 | 1.58 % |
| 4:0 | 3 | 1.58 % |
| 1:5 | 3 | 1.58 % |
| 6:1 | 3 | 1.58 % |
| 5:3 | 2 | 1.05 % |
| 1:4 | 2 | 1.05 % |
| 6:2 | 2 | 1.05 % |
| 7:1 | 2 | 1.05 % |
| 2:8 | 2 | 1.05 % |
| 4:4 | 1 | 0.53 % |
| 3:4 | 1 | 0.53 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:5 | 1 | 0.53 % |
| 2:4 | 1 | 0.53 % |
| 7:4 | 1 | 0.53 % |
| 2:6 | 1 | 0.53 % |
| 9:5 | 1 | 0.53 % |
| 0:5 | 1 | 0.53 % |
| 2:7 | 1 | 0.53 % |
| 0:6 | 1 | 0.53 % |
| 9:2 | 1 | 0.53 % |
| 8:0 | 1 | 0.53 % |
| 9:0 | 1 | 0.53 % |
| 10:1 | 1 | 0.53 % |
| 1:10 | 1 | 0.53 % |
| 0:10 | 1 | 0.53 % |
| 12:0 | 1 | 0.53 % |
| 13:0 | 1 | 0.53 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7143%Wygrana przynajmniej 1 bramką3723%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2213%Wygrana 3 bramkami i więcej3421%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- GKS Bedlno wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.



















