Macovia Maków Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
71
48.97 %
53
36.55 %
21
14.48 %
Bramki zdobyte
448
średnia: 3.09
327
średnia: 2.26
Bramki stracone
327
średnia: 2.26
448
średnia: 3.09
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 145
144 z 145
8 z 145
137 z 145
25 z 145
120 z 145
44 z 145
101 z 145
66 z 145
79 z 145
87 z 145
58 z 145
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 9 | 6.21 % |
| 1:2 | 9 | 6.21 % |
| 3:1 | 7 | 4.83 % |
| 2:2 | 6 | 4.14 % |
| 3:0 | 6 | 4.14 % |
| 3:3 | 5 | 3.45 % |
| 1:0 | 5 | 3.45 % |
| 3:2 | 5 | 3.45 % |
| 2:3 | 5 | 3.45 % |
| 4:1 | 5 | 3.45 % |
| 4:0 | 5 | 3.45 % |
| 0:2 | 4 | 2.76 % |
| 2:0 | 4 | 2.76 % |
| 2:5 | 4 | 2.76 % |
| 0:6 | 4 | 2.76 % |
| 0:3 | 3 | 2.07 % |
| 0:4 | 3 | 2.07 % |
| 6:1 | 3 | 2.07 % |
| 9:0 | 3 | 2.07 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:1 | 2 | 1.38 % |
| 3:4 | 2 | 1.38 % |
| 1:4 | 2 | 1.38 % |
| 5:1 | 2 | 1.38 % |
| 6:2 | 2 | 1.38 % |
| 5:0 | 2 | 1.38 % |
| 0:5 | 2 | 1.38 % |
| 7:1 | 2 | 1.38 % |
| 7:0 | 2 | 1.38 % |
| 8:0 | 2 | 1.38 % |
| 13:1 | 2 | 1.38 % |
| 13:0 | 2 | 1.38 % |
| 0:0 | 1 | 0.69 % |
| 2:1 | 1 | 0.69 % |
| 4:5 | 1 | 0.69 % |
| 1:3 | 1 | 0.69 % |
| 2:4 | 1 | 0.69 % |
| 4:2 | 1 | 0.69 % |
| 5:3 | 1 | 0.69 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:5 | 1 | 0.69 % |
| 6:4 | 1 | 0.69 % |
| 5:2 | 1 | 0.69 % |
| 6:3 | 1 | 0.69 % |
| 1:5 | 1 | 0.69 % |
| 3:7 | 1 | 0.69 % |
| 7:2 | 1 | 0.69 % |
| 6:0 | 1 | 0.69 % |
| 2:8 | 1 | 0.69 % |
| 8:1 | 1 | 0.69 % |
| 9:2 | 1 | 0.69 % |
| 0:8 | 1 | 0.69 % |
| 9:1 | 1 | 0.69 % |
| 1:9 | 1 | 0.69 % |
| 2:11 | 1 | 0.69 % |
| 0:10 | 1 | 0.69 % |
| 11:1 | 1 | 0.69 % |
| 0:11 | 1 | 0.69 % |
| 0:14 | 1 | 0.69 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5544%Wygrana przynajmniej 1 bramką2318%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1310%Wygrana 3 bramkami i więcej3427%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















