Pogoń II Bełchów Tabela

Łódzkie | Klasa B | łódzka X
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
84
48 %
Zwycięstwa gości
74
42.29 %
Remisy
17
9.71 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
546
średnia: 3.12
Gości
436
średnia: 2.49

Bramki stracone

Gospodarzy
436
średnia: 2.49
Gości
546
średnia: 3.12

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.14%
2 z 175
0.5
98.86%
173 z 175
2.86%
5 z 175
1.5
97.14%
170 z 175
7.43%
13 z 175
2.5
92.57%
162 z 175
25.71%
45 z 175
3.5
74.29%
130 z 175
39.43%
69 z 175
4.5
60.57%
106 z 175
56.57%
99 z 175
5.5
43.43%
76 z 175

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 10 5.71 %
1:2 9 5.14 %
3:1 8 4.57 %
0:3 8 4.57 %
3:0 8 4.57 %
2:1 7 4 %
2:3 7 4 %
2:2 6 3.43 %
2:4 6 3.43 %
1:1 5 2.86 %
4:3 5 2.86 %
9:0 5 2.86 %
1:4 4 2.29 %
4:0 4 2.29 %
0:5 4 2.29 %
3:4 3 1.71 %
1:3 3 1.71 %
4:1 3 1.71 %
3:6 3 1.71 %
0:4 3 1.71 %
1:5 3 1.71 %
6:0 3 1.71 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:0 3 1.71 %
0:0 2 1.14 %
3:3 2 1.14 %
4:4 2 1.14 %
0:1 2 1.14 %
5:4 2 1.14 %
2:0 2 1.14 %
5:1 2 1.14 %
5:0 2 1.14 %
1:6 2 1.14 %
0:6 2 1.14 %
7:1 2 1.14 %
8:1 2 1.14 %
8:0 2 1.14 %
1:0 1 0.57 %
4:5 1 0.57 %
0:2 1 0.57 %
3:5 1 0.57 %
4:6 1 0.57 %
5:2 1 0.57 %
2:5 1 0.57 %
4:7 1 0.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:2 1 0.57 %
2:6 1 0.57 %
3:7 1 0.57 %
7:3 1 0.57 %
6:1 1 0.57 %
7:2 1 0.57 %
1:7 1 0.57 %
8:2 1 0.57 %
2:8 1 0.57 %
3:9 1 0.57 %
0:7 1 0.57 %
1:8 1 0.57 %
9:2 1 0.57 %
0:8 1 0.57 %
9:1 1 0.57 %
10:2 1 0.57 %
13:5 1 0.57 %
0:10 1 0.57 %
11:1 1 0.57 %
12:0 1 0.57 %
13:0 1 0.57 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    57
    36%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    44
    28%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    19
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    40
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Vagat Domaniewice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.