RKS II Radomsko Tabela

Łódzkie | Klasa A | łódzka IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
67
53.17 %
Zwycięstwa gości
47
37.3 %
Remisy
12
9.52 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
293
średnia: 2.33
Gości
248
średnia: 1.97

Bramki stracone

Gospodarzy
248
średnia: 1.97
Gości
293
średnia: 2.33

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.59%
2 z 126
0.5
98.41%
124 z 126
7.94%
10 z 126
1.5
92.06%
116 z 126
19.84%
25 z 126
2.5
80.16%
101 z 126
39.68%
50 z 126
3.5
60.32%
76 z 126
54.76%
69 z 126
4.5
45.24%
57 z 126
72.22%
91 z 126
5.5
27.78%
35 z 126

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 9 7.14 %
2:1 8 6.35 %
2:0 7 5.56 %
3:0 7 5.56 %
1:1 6 4.76 %
1:2 6 4.76 %
2:3 6 4.76 %
1:3 6 4.76 %
0:1 5 3.97 %
3:2 5 3.97 %
3:1 5 3.97 %
4:2 5 3.97 %
0:3 4 3.17 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 4 3.17 %
6:1 4 3.17 %
2:2 3 2.38 %
1:0 3 2.38 %
2:4 3 2.38 %
5:3 3 2.38 %
5:2 3 2.38 %
5:1 3 2.38 %
0:0 2 1.59 %
0:2 2 1.59 %
1:4 2 1.59 %
3:3 1 0.79 %
4:3 1 0.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:4 1 0.79 %
3:5 1 0.79 %
2:5 1 0.79 %
4:0 1 0.79 %
1:5 1 0.79 %
1:6 1 0.79 %
2:7 1 0.79 %
0:6 1 0.79 %
6:0 1 0.79 %
1:7 1 0.79 %
7:0 1 0.79 %
1:8 1 0.79 %
0:8 1 0.79 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    39
    34%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    27
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    23
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    27
    23%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe