Victoria Grabów Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
62
50 %
46
37.1 %
16
12.9 %
Bramki zdobyte
393
średnia: 3.17
283
średnia: 2.28
Bramki stracone
283
średnia: 2.28
393
średnia: 3.17
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 124
123 z 124
11 z 124
113 z 124
21 z 124
103 z 124
42 z 124
82 z 124
57 z 124
67 z 124
67 z 124
57 z 124
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 8 | 6.45 % |
| 0:1 | 6 | 4.84 % |
| 3:0 | 6 | 4.84 % |
| 1:1 | 5 | 4.03 % |
| 3:1 | 5 | 4.03 % |
| 0:3 | 5 | 4.03 % |
| 2:2 | 4 | 3.23 % |
| 3:3 | 4 | 3.23 % |
| 1:0 | 4 | 3.23 % |
| 3:2 | 4 | 3.23 % |
| 1:3 | 4 | 3.23 % |
| 9:1 | 4 | 3.23 % |
| 0:2 | 3 | 2.42 % |
| 4:2 | 3 | 2.42 % |
| 2:4 | 3 | 2.42 % |
| 1:4 | 3 | 2.42 % |
| 1:5 | 3 | 2.42 % |
| 5:1 | 3 | 2.42 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:1 | 3 | 2.42 % |
| 4:4 | 2 | 1.61 % |
| 1:2 | 2 | 1.61 % |
| 2:3 | 2 | 1.61 % |
| 2:0 | 2 | 1.61 % |
| 5:3 | 2 | 1.61 % |
| 0:4 | 2 | 1.61 % |
| 3:7 | 2 | 1.61 % |
| 7:3 | 2 | 1.61 % |
| 7:1 | 2 | 1.61 % |
| 9:0 | 2 | 1.61 % |
| 11:1 | 2 | 1.61 % |
| 0:0 | 1 | 0.81 % |
| 3:4 | 1 | 0.81 % |
| 4:3 | 1 | 0.81 % |
| 3:5 | 1 | 0.81 % |
| 5:2 | 1 | 0.81 % |
| 2:5 | 1 | 0.81 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:6 | 1 | 0.81 % |
| 2:6 | 1 | 0.81 % |
| 6:2 | 1 | 0.81 % |
| 0:5 | 1 | 0.81 % |
| 1:6 | 1 | 0.81 % |
| 2:7 | 1 | 0.81 % |
| 7:2 | 1 | 0.81 % |
| 8:3 | 1 | 0.81 % |
| 1:7 | 1 | 0.81 % |
| 7:0 | 1 | 0.81 % |
| 1:9 | 1 | 0.81 % |
| 10:1 | 1 | 0.81 % |
| 10:0 | 1 | 0.81 % |
| 1:11 | 1 | 0.81 % |
| 14:3 | 1 | 0.81 % |
| 14:0 | 1 | 0.81 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3532%Wygrana przynajmniej 1 bramką1817%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1817%Wygrana 3 bramkami i więcej3835%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- LKS Świnice Warckie wycofał się z rozgrywek po 5. kolejkach. Wyniki z udziałem w/w drużyny zostały anulowane.
















