Włókniarz Zelów Tabela

Łódzkie | Klasa okręgowa | Piotrków Trybunalski (grupa II)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
101
52.6 %
Zwycięstwa gości
57
29.69 %
Remisy
34
17.71 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
471
średnia: 2.45
Gości
302
średnia: 1.57

Bramki stracone

Gospodarzy
302
średnia: 1.57
Gości
471
średnia: 2.45

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.08%
4 z 192
0.5
97.92%
188 z 192
10.42%
20 z 192
1.5
89.58%
172 z 192
25.52%
49 z 192
2.5
74.48%
143 z 192
44.27%
85 z 192
3.5
55.73%
107 z 192
63.02%
121 z 192
4.5
36.98%
71 z 192
79.69%
153 z 192
5.5
20.31%
39 z 192

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 16 8.33 %
1:0 11 5.73 %
3:1 11 5.73 %
1:2 10 5.21 %
3:2 10 5.21 %
3:0 10 5.21 %
2:2 9 4.69 %
2:1 9 4.69 %
2:0 8 4.17 %
1:3 8 4.17 %
4:0 8 4.17 %
2:3 7 3.65 %
0:3 7 3.65 %
5:0 6 3.13 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 5 2.6 %
0:2 5 2.6 %
4:1 5 2.6 %
0:0 4 2.08 %
6:1 4 2.08 %
3:3 3 1.56 %
2:4 3 1.56 %
1:4 3 1.56 %
5:1 3 1.56 %
4:4 2 1.04 %
3:5 2 1.04 %
5:2 2 1.04 %
6:2 2 1.04 %
1:6 2 1.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:2 2 1.04 %
6:0 2 1.04 %
7:0 2 1.04 %
3:4 1 0.52 %
4:3 1 0.52 %
4:2 1 0.52 %
5:3 1 0.52 %
6:4 1 0.52 %
2:5 1 0.52 %
2:6 1 0.52 %
0:5 1 0.52 %
2:7 1 0.52 %
10:0 1 0.52 %
12:1 1 0.52 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    70
    43%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    38
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    27
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    27
    17%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe