Andoria Mircze Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
84
43.75 %
82
42.71 %
26
13.54 %
Bramki zdobyte
433
średnia: 2.26
383
średnia: 1.99
Bramki stracone
383
średnia: 1.99
433
średnia: 2.26
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 192
191 z 192
21 z 192
171 z 192
48 z 192
144 z 192
84 z 192
108 z 192
114 z 192
78 z 192
141 z 192
51 z 192
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 12 | 6.25 % |
| 1:0 | 12 | 6.25 % |
| 1:1 | 11 | 5.73 % |
| 1:2 | 11 | 5.73 % |
| 0:3 | 11 | 5.73 % |
| 0:1 | 8 | 4.17 % |
| 0:2 | 8 | 4.17 % |
| 2:0 | 8 | 4.17 % |
| 1:3 | 8 | 4.17 % |
| 3:0 | 8 | 4.17 % |
| 2:1 | 6 | 3.13 % |
| 3:2 | 6 | 3.13 % |
| 1:4 | 6 | 3.13 % |
| 2:3 | 5 | 2.6 % |
| 4:2 | 5 | 2.6 % |
| 0:4 | 5 | 2.6 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:0 | 5 | 2.6 % |
| 3:5 | 4 | 2.08 % |
| 4:1 | 4 | 2.08 % |
| 7:1 | 4 | 2.08 % |
| 3:1 | 3 | 1.56 % |
| 1:5 | 3 | 1.56 % |
| 5:1 | 3 | 1.56 % |
| 6:2 | 3 | 1.56 % |
| 6:0 | 3 | 1.56 % |
| 3:3 | 2 | 1.04 % |
| 4:3 | 2 | 1.04 % |
| 5:3 | 2 | 1.04 % |
| 2:5 | 2 | 1.04 % |
| 4:0 | 2 | 1.04 % |
| 0:6 | 2 | 1.04 % |
| 0:7 | 2 | 1.04 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:0 | 1 | 0.52 % |
| 3:4 | 1 | 0.52 % |
| 2:4 | 1 | 0.52 % |
| 5:2 | 1 | 0.52 % |
| 6:3 | 1 | 0.52 % |
| 3:6 | 1 | 0.52 % |
| 0:5 | 1 | 0.52 % |
| 1:6 | 1 | 0.52 % |
| 6:1 | 1 | 0.52 % |
| 2:7 | 1 | 0.52 % |
| 2:8 | 1 | 0.52 % |
| 7:0 | 1 | 0.52 % |
| 9:2 | 1 | 0.52 % |
| 10:0 | 1 | 0.52 % |
| 11:0 | 1 | 0.52 % |
| 14:1 | 1 | 0.52 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7947%Wygrana przynajmniej 1 bramką3119%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2314%Wygrana 3 bramkami i więcej3420%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















