Astra Leśniowice Tabela

Lubelskie | Klasa okręgowa | Chełm
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
65
44.22 %
Zwycięstwa gości
43
29.25 %
Remisy
39
26.53 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
309
średnia: 2.1
Gości
246
średnia: 1.67

Bramki stracone

Gospodarzy
246
średnia: 1.67
Gości
309
średnia: 2.1

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
7.48%
11 z 147
0.5
92.52%
136 z 147
14.97%
22 z 147
1.5
85.03%
125 z 147
31.29%
46 z 147
2.5
68.71%
101 z 147
47.62%
70 z 147
3.5
52.38%
77 z 147
65.31%
96 z 147
4.5
34.69%
51 z 147
77.55%
114 z 147
5.5
22.45%
33 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 18 12.24 %
0:0 11 7.48 %
3:1 10 6.8 %
1:0 8 5.44 %
1:2 7 4.76 %
2:2 6 4.08 %
2:1 6 4.08 %
2:3 6 4.08 %
3:2 6 4.08 %
0:3 6 4.08 %
3:0 5 3.4 %
4:0 5 3.4 %
0:2 4 2.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 4 2.72 %
2:5 4 2.72 %
3:3 3 2.04 %
0:1 3 2.04 %
4:2 3 2.04 %
0:4 3 2.04 %
5:1 3 2.04 %
4:3 2 1.36 %
3:4 2 1.36 %
2:0 2 1.36 %
1:3 2 1.36 %
5:3 2 1.36 %
5:2 2 1.36 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 2 1.36 %
4:4 1 0.68 %
3:5 1 0.68 %
1:4 1 0.68 %
3:6 1 0.68 %
1:5 1 0.68 %
6:2 1 0.68 %
5:0 1 0.68 %
6:1 1 0.68 %
1:7 1 0.68 %
8:2 1 0.68 %
0:7 1 0.68 %
7:0 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    52
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    29
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    18
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    20
    17%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe