Bizon Jeleniec Tabela

Lubelskie | Klasa okręgowa | Biała Podlaska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
91
47.4 %
Zwycięstwa gości
72
37.5 %
Remisy
29
15.1 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
459
średnia: 2.39
Gości
370
średnia: 1.93

Bramki stracone

Gospodarzy
370
średnia: 1.93
Gości
459
średnia: 2.39

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.6%
5 z 192
0.5
97.4%
187 z 192
8.85%
17 z 192
1.5
91.15%
175 z 192
24.48%
47 z 192
2.5
75.52%
145 z 192
41.15%
79 z 192
3.5
58.85%
113 z 192
58.33%
112 z 192
4.5
41.67%
80 z 192
75.52%
145 z 192
5.5
24.48%
47 z 192

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 12 6.25 %
2:2 10 5.21 %
1:2 10 5.21 %
2:3 9 4.69 %
2:0 9 4.69 %
0:2 9 4.69 %
3:0 9 4.69 %
4:0 9 4.69 %
1:0 7 3.65 %
2:1 7 3.65 %
3:2 7 3.65 %
0:3 6 3.13 %
0:0 5 2.6 %
0:1 5 2.6 %
1:3 5 2.6 %
3:1 5 2.6 %
4:1 5 2.6 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 5 2.6 %
5:0 5 2.6 %
2:4 4 2.08 %
0:4 4 2.08 %
6:0 4 2.08 %
4:2 3 1.56 %
5:1 3 1.56 %
6:2 3 1.56 %
8:0 3 1.56 %
3:3 2 1.04 %
5:2 2 1.04 %
2:6 2 1.04 %
0:5 2 1.04 %
2:9 2 1.04 %
6:5 1 0.52 %
5:3 1 0.52 %
6:4 1 0.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:5 1 0.52 %
3:6 1 0.52 %
6:3 1 0.52 %
1:5 1 0.52 %
1:6 1 0.52 %
6:1 1 0.52 %
2:7 1 0.52 %
7:1 1 0.52 %
1:7 1 0.52 %
8:2 1 0.52 %
1:8 1 0.52 %
8:1 1 0.52 %
9:1 1 0.52 %
9:0 1 0.52 %
0:9 1 0.52 %
0:13 1 0.52 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    80
    48%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    34
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    19
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    35
    21%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe