Olender Sól Tabela

Lubelskie | Klasa A | Zamość
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
71
48.3 %
Zwycięstwa gości
58
39.46 %
Remisy
18
12.24 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
317
średnia: 2.16
Gości
297
średnia: 2.02

Bramki stracone

Gospodarzy
297
średnia: 2.02
Gości
317
średnia: 2.16

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.68%
1 z 147
0.5
99.32%
146 z 147
8.84%
13 z 147
1.5
91.16%
134 z 147
23.81%
35 z 147
2.5
76.19%
112 z 147
45.58%
67 z 147
3.5
54.42%
80 z 147
62.59%
92 z 147
4.5
37.41%
55 z 147
74.83%
110 z 147
5.5
25.17%
37 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 10 6.8 %
1:1 8 5.44 %
2:2 8 5.44 %
2:0 8 5.44 %
3:1 8 5.44 %
3:0 8 5.44 %
1:2 7 4.76 %
0:3 7 4.76 %
0:1 6 4.08 %
1:0 6 4.08 %
0:2 6 4.08 %
4:1 6 4.08 %
1:5 5 3.4 %
1:3 4 2.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 4 2.72 %
0:5 4 2.72 %
4:2 3 2.04 %
2:4 3 2.04 %
5:1 3 2.04 %
5:0 3 2.04 %
0:7 3 2.04 %
2:3 2 1.36 %
3:2 2 1.36 %
2:5 2 1.36 %
6:3 2 1.36 %
6:1 2 1.36 %
8:1 2 1.36 %
0:0 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 1 0.68 %
4:3 1 0.68 %
5:6 1 0.68 %
1:4 1 0.68 %
5:2 1 0.68 %
3:6 1 0.68 %
4:7 1 0.68 %
0:4 1 0.68 %
6:2 1 0.68 %
2:6 1 0.68 %
1:6 1 0.68 %
3:8 1 0.68 %
8:2 1 0.68 %
0:8 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    58
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    18
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    31
    24%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe