Roztocze Szczebrzeszyn Tabela

Lubelskie | Klasa okręgowa | Zamość
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
84
43.75 %
Zwycięstwa gości
82
42.71 %
Remisy
26
13.54 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
433
średnia: 2.26
Gości
383
średnia: 1.99

Bramki stracone

Gospodarzy
383
średnia: 1.99
Gości
433
średnia: 2.26

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.52%
1 z 192
0.5
99.48%
191 z 192
10.94%
21 z 192
1.5
89.06%
171 z 192
25%
48 z 192
2.5
75%
144 z 192
43.75%
84 z 192
3.5
56.25%
108 z 192
59.38%
114 z 192
4.5
40.63%
78 z 192
73.44%
141 z 192
5.5
26.56%
51 z 192

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 12 6.25 %
1:0 12 6.25 %
1:1 11 5.73 %
1:2 11 5.73 %
0:3 11 5.73 %
0:1 8 4.17 %
0:2 8 4.17 %
2:0 8 4.17 %
1:3 8 4.17 %
3:0 8 4.17 %
2:1 6 3.13 %
3:2 6 3.13 %
1:4 6 3.13 %
2:3 5 2.6 %
4:2 5 2.6 %
0:4 5 2.6 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 5 2.6 %
3:5 4 2.08 %
4:1 4 2.08 %
7:1 4 2.08 %
3:1 3 1.56 %
1:5 3 1.56 %
5:1 3 1.56 %
6:2 3 1.56 %
6:0 3 1.56 %
3:3 2 1.04 %
4:3 2 1.04 %
5:3 2 1.04 %
2:5 2 1.04 %
4:0 2 1.04 %
0:6 2 1.04 %
0:7 2 1.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 1 0.52 %
3:4 1 0.52 %
2:4 1 0.52 %
5:2 1 0.52 %
6:3 1 0.52 %
3:6 1 0.52 %
0:5 1 0.52 %
1:6 1 0.52 %
6:1 1 0.52 %
2:7 1 0.52 %
2:8 1 0.52 %
7:0 1 0.52 %
9:2 1 0.52 %
10:0 1 0.52 %
11:0 1 0.52 %
14:1 1 0.52 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    79
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    31
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    23
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    34
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe