Wisła Puławy Tabela

Lubelskie | Klasa okręgowa | Lublin
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
80
43.96 %
Zwycięstwa gości
74
40.66 %
Remisy
28
15.38 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
388
średnia: 2.13
Gości
384
średnia: 2.11

Bramki stracone

Gospodarzy
384
średnia: 2.11
Gości
388
średnia: 2.13

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.75%
5 z 182
0.5
97.25%
177 z 182
8.24%
15 z 182
1.5
91.76%
167 z 182
23.08%
42 z 182
2.5
76.92%
140 z 182
40.66%
74 z 182
3.5
59.34%
108 z 182
63.19%
115 z 182
4.5
36.81%
67 z 182
74.73%
136 z 182
5.5
25.27%
46 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 13 7.14 %
2:1 12 6.59 %
3:1 11 6.04 %
1:1 10 5.49 %
0:2 10 5.49 %
1:2 9 4.95 %
2:2 7 3.85 %
1:0 7 3.85 %
2:3 7 3.85 %
2:0 7 3.85 %
0:3 6 3.3 %
0:0 5 2.75 %
3:0 5 2.75 %
4:0 5 2.75 %
0:4 5 2.75 %
0:6 5 2.75 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 4 2.2 %
5:1 4 2.2 %
4:4 3 1.65 %
0:1 3 1.65 %
4:1 3 1.65 %
1:4 3 1.65 %
5:0 3 1.65 %
3:3 2 1.1 %
4:3 2 1.1 %
4:2 2 1.1 %
2:4 2 1.1 %
5:3 2 1.1 %
5:2 2 1.1 %
6:2 2 1.1 %
8:2 2 1.1 %
1:8 2 1.1 %
Wynik Ilość Wystąpienia
8:0 2 1.1 %
5:5 1 0.55 %
3:4 1 0.55 %
5:4 1 0.55 %
2:5 1 0.55 %
9:6 1 0.55 %
1:5 1 0.55 %
2:6 1 0.55 %
0:5 1 0.55 %
1:6 1 0.55 %
6:0 1 0.55 %
7:1 1 0.55 %
1:7 1 0.55 %
7:0 1 0.55 %
0:8 1 0.55 %
0:9 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    68
    43%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    36
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    30
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    25
    16%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Stal II Kraśnik wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.