Wodnik Uścimów Tabela

Lubelskie | Klasa A | Lublin III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
68
48.57 %
Zwycięstwa gości
52
37.14 %
Remisy
20
14.29 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
333
średnia: 2.38
Gości
278
średnia: 1.99

Bramki stracone

Gospodarzy
278
średnia: 1.99
Gości
333
średnia: 2.38

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 140
0.5
100%
140 z 140
8.57%
12 z 140
1.5
91.43%
128 z 140
24.29%
34 z 140
2.5
75.71%
106 z 140
42.86%
60 z 140
3.5
57.14%
80 z 140
56.43%
79 z 140
4.5
43.57%
61 z 140
70%
98 z 140
5.5
30%
42 z 140

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 13 9.29 %
2:1 11 7.86 %
1:4 9 6.43 %
2:0 7 5 %
0:1 6 4.29 %
1:0 6 4.29 %
1:2 6 4.29 %
3:1 6 4.29 %
0:3 6 4.29 %
3:3 5 3.57 %
1:3 5 3.57 %
4:1 5 3.57 %
4:0 5 3.57 %
1:5 4 2.86 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 4 2.86 %
6:1 4 2.86 %
4:2 3 2.14 %
3:0 3 2.14 %
9:1 3 2.14 %
3:2 2 1.43 %
0:2 2 1.43 %
3:5 2 1.43 %
2:5 2 1.43 %
0:4 2 1.43 %
0:5 2 1.43 %
1:6 2 1.43 %
7:0 2 1.43 %
2:2 1 0.71 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:6 1 0.71 %
2:3 1 0.71 %
5:3 1 0.71 %
5:2 1 0.71 %
6:3 1 0.71 %
7:2 1 0.71 %
0:6 1 0.71 %
6:0 1 0.71 %
7:1 1 0.71 %
1:8 1 0.71 %
0:8 1 0.71 %
10:2 1 0.71 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    44
    37%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    39
    33%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe