Żyrzyniak Żyrzyn Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
65
46.43 %
53
37.86 %
22
15.71 %
Bramki zdobyte
359
średnia: 2.56
311
średnia: 2.22
Bramki stracone
311
średnia: 2.22
359
średnia: 2.56
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej5 z 140
135 z 140
13 z 140
127 z 140
31 z 140
109 z 140
50 z 140
90 z 140
71 z 140
69 z 140
89 z 140
51 z 140
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:2 | 8 | 5.71 % |
| 2:1 | 8 | 5.71 % |
| 1:1 | 6 | 4.29 % |
| 2:0 | 6 | 4.29 % |
| 0:2 | 6 | 4.29 % |
| 0:4 | 6 | 4.29 % |
| 0:0 | 5 | 3.57 % |
| 1:0 | 5 | 3.57 % |
| 3:1 | 5 | 3.57 % |
| 5:2 | 5 | 3.57 % |
| 2:2 | 4 | 2.86 % |
| 4:4 | 4 | 2.86 % |
| 3:2 | 4 | 2.86 % |
| 4:2 | 4 | 2.86 % |
| 3:3 | 3 | 2.14 % |
| 0:1 | 3 | 2.14 % |
| 2:3 | 3 | 2.14 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:3 | 3 | 2.14 % |
| 1:3 | 3 | 2.14 % |
| 0:3 | 3 | 2.14 % |
| 1:4 | 3 | 2.14 % |
| 4:1 | 3 | 2.14 % |
| 4:0 | 3 | 2.14 % |
| 5:0 | 3 | 2.14 % |
| 6:1 | 3 | 2.14 % |
| 2:4 | 2 | 1.43 % |
| 2:5 | 2 | 1.43 % |
| 6:3 | 2 | 1.43 % |
| 5:1 | 2 | 1.43 % |
| 0:5 | 2 | 1.43 % |
| 3:4 | 1 | 0.71 % |
| 4:5 | 1 | 0.71 % |
| 5:3 | 1 | 0.71 % |
| 3:5 | 1 | 0.71 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:7 | 1 | 0.71 % |
| 1:5 | 1 | 0.71 % |
| 2:6 | 1 | 0.71 % |
| 7:3 | 1 | 0.71 % |
| 3:7 | 1 | 0.71 % |
| 1:6 | 1 | 0.71 % |
| 2:7 | 1 | 0.71 % |
| 6:0 | 1 | 0.71 % |
| 0:6 | 1 | 0.71 % |
| 7:1 | 1 | 0.71 % |
| 2:8 | 1 | 0.71 % |
| 8:1 | 1 | 0.71 % |
| 10:3 | 1 | 0.71 % |
| 1:9 | 1 | 0.71 % |
| 9:1 | 1 | 0.71 % |
| 10:1 | 1 | 0.71 % |
| 12:0 | 1 | 0.71 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4537%Wygrana przynajmniej 1 bramką2823%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1613%Wygrana 3 bramkami i więcej3428%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















