Błyskawica Lipie Góry Tabela

Lubuskie | Klasa B | Gorzów Wielkopolski I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
72
57.14 %
Zwycięstwa gości
43
34.13 %
Remisy
11
8.73 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
450
średnia: 3.57
Gości
316
średnia: 2.51

Bramki stracone

Gospodarzy
316
średnia: 2.51
Gości
450
średnia: 3.57

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 126
0.5
100%
126 z 126
3.97%
5 z 126
1.5
96.03%
121 z 126
11.9%
15 z 126
2.5
88.1%
111 z 126
23.81%
30 z 126
3.5
76.19%
96 z 126
36.51%
46 z 126
4.5
63.49%
80 z 126
47.62%
60 z 126
5.5
52.38%
66 z 126

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 6 4.76 %
2:3 6 4.76 %
1:0 5 3.97 %
3:3 4 3.17 %
2:0 4 3.17 %
3:1 4 3.17 %
4:2 4 3.17 %
0:3 4 3.17 %
3:0 4 3.17 %
0:4 4 3.17 %
4:0 4 3.17 %
5:1 4 3.17 %
7:0 4 3.17 %
1:1 3 2.38 %
2:2 3 2.38 %
0:2 3 2.38 %
4:1 3 2.38 %
5:2 3 2.38 %
6:1 3 2.38 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 3 2.38 %
1:8 3 2.38 %
13:0 3 2.38 %
3:4 2 1.59 %
4:3 2 1.59 %
2:4 2 1.59 %
1:4 2 1.59 %
1:5 2 1.59 %
5:0 2 1.59 %
0:6 2 1.59 %
8:1 2 1.59 %
4:4 1 0.79 %
1:2 1 0.79 %
3:2 1 0.79 %
1:3 1 0.79 %
5:3 1 0.79 %
4:6 1 0.79 %
6:3 1 0.79 %
4:7 1 0.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:7 1 0.79 %
7:3 1 0.79 %
1:6 1 0.79 %
7:2 1 0.79 %
1:7 1 0.79 %
8:2 1 0.79 %
2:8 1 0.79 %
2:9 1 0.79 %
3:10 1 0.79 %
9:0 1 0.79 %
0:10 1 0.79 %
11:1 1 0.79 %
11:0 1 0.79 %
13:2 1 0.79 %
13:1 1 0.79 %
16:0 1 0.79 %
0:16 1 0.79 %
0:17 1 0.79 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    48
    42%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    18
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    36
    31%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe