Budowlani II Lubsko Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
58
49.15 %
47
39.83 %
13
11.02 %
Bramki zdobyte
348
średnia: 2.95
301
średnia: 2.55
Bramki stracone
301
średnia: 2.55
348
średnia: 2.95
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej0 z 118
118 z 118
4 z 118
114 z 118
13 z 118
105 z 118
26 z 118
92 z 118
43 z 118
75 z 118
68 z 118
50 z 118
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 7 | 5.93 % |
| 1:4 | 7 | 5.93 % |
| 3:2 | 6 | 5.08 % |
| 3:1 | 6 | 5.08 % |
| 4:1 | 6 | 5.08 % |
| 2:2 | 4 | 3.39 % |
| 1:2 | 4 | 3.39 % |
| 0:3 | 4 | 3.39 % |
| 4:0 | 4 | 3.39 % |
| 1:0 | 3 | 2.54 % |
| 2:1 | 3 | 2.54 % |
| 2:3 | 3 | 2.54 % |
| 3:4 | 3 | 2.54 % |
| 4:2 | 3 | 2.54 % |
| 5:3 | 3 | 2.54 % |
| 5:2 | 3 | 2.54 % |
| 0:5 | 3 | 2.54 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:1 | 3 | 2.54 % |
| 1:6 | 3 | 2.54 % |
| 3:3 | 2 | 1.69 % |
| 1:3 | 2 | 1.69 % |
| 2:4 | 2 | 1.69 % |
| 3:0 | 2 | 1.69 % |
| 6:2 | 2 | 1.69 % |
| 7:1 | 2 | 1.69 % |
| 8:0 | 2 | 1.69 % |
| 0:8 | 2 | 1.69 % |
| 0:9 | 2 | 1.69 % |
| 0:1 | 1 | 0.85 % |
| 4:3 | 1 | 0.85 % |
| 4:5 | 1 | 0.85 % |
| 6:5 | 1 | 0.85 % |
| 0:2 | 1 | 0.85 % |
| 2:0 | 1 | 0.85 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:6 | 1 | 0.85 % |
| 2:5 | 1 | 0.85 % |
| 3:6 | 1 | 0.85 % |
| 0:4 | 1 | 0.85 % |
| 1:5 | 1 | 0.85 % |
| 2:6 | 1 | 0.85 % |
| 2:7 | 1 | 0.85 % |
| 6:0 | 1 | 0.85 % |
| 0:6 | 1 | 0.85 % |
| 8:2 | 1 | 0.85 % |
| 1:8 | 1 | 0.85 % |
| 9:1 | 1 | 0.85 % |
| 9:0 | 1 | 0.85 % |
| 10:0 | 1 | 0.85 % |
| 12:0 | 1 | 0.85 % |
| 14:1 | 1 | 0.85 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3130%Wygrana przynajmniej 1 bramką2221%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1716%Wygrana 3 bramkami i więcej3533%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe














