Dozamet II Nowa Sól Tabela

Lubuskie | Klasa okręgowa | Zielona Góra
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
97
48.74 %
Zwycięstwa gości
84
42.21 %
Remisy
18
9.05 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
456
średnia: 2.29
Gości
356
średnia: 1.79

Bramki stracone

Gospodarzy
356
średnia: 1.79
Gości
456
średnia: 2.29

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.01%
2 z 199
0.5
98.99%
197 z 199
9.55%
19 z 199
1.5
90.45%
180 z 199
21.11%
42 z 199
2.5
78.89%
157 z 199
47.24%
94 z 199
3.5
52.76%
105 z 199
60.3%
120 z 199
4.5
39.7%
79 z 199
73.87%
147 z 199
5.5
26.13%
52 z 199

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 16 8.04 %
1:2 14 7.04 %
0:3 14 7.04 %
0:1 11 5.53 %
2:0 10 5.03 %
1:3 9 4.52 %
5:1 9 4.52 %
1:1 8 4.02 %
2:1 8 4.02 %
1:4 7 3.52 %
4:1 7 3.52 %
4:0 7 3.52 %
1:0 6 3.02 %
0:2 5 2.51 %
3:1 5 2.51 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 5 2.51 %
5:0 5 2.51 %
2:2 4 2.01 %
2:3 4 2.01 %
3:2 4 2.01 %
3:3 3 1.51 %
4:2 3 1.51 %
2:4 3 1.51 %
5:2 3 1.51 %
6:1 3 1.51 %
6:0 3 1.51 %
0:0 2 1.01 %
3:4 2 1.01 %
0:6 2 1.01 %
8:0 2 1.01 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 1 0.5 %
4:3 1 0.5 %
5:3 1 0.5 %
2:5 1 0.5 %
3:6 1 0.5 %
0:4 1 0.5 %
2:6 1 0.5 %
6:2 1 0.5 %
1:6 1 0.5 %
7:0 1 0.5 %
0:7 1 0.5 %
1:8 1 0.5 %
8:1 1 0.5 %
0:8 1 0.5 %
11:1 1 0.5 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    87
    48%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    33
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    21
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    42
    23%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Dozamet II Nowa Sól wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.