Ilanka II Rzepin Tabela

Lubuskie | Klasa A | Gorzów Wielkopolski II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
75
51.02 %
Zwycięstwa gości
59
40.14 %
Remisy
13
8.84 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
422
średnia: 2.87
Gości
346
średnia: 2.35

Bramki stracone

Gospodarzy
346
średnia: 2.35
Gości
422
średnia: 2.87

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.68%
1 z 147
0.5
99.32%
146 z 147
4.76%
7 z 147
1.5
95.24%
140 z 147
10.88%
16 z 147
2.5
89.12%
131 z 147
30.61%
45 z 147
3.5
69.39%
102 z 147
44.22%
65 z 147
4.5
55.78%
82 z 147
57.82%
85 z 147
5.5
42.18%
62 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 11 7.48 %
1:2 8 5.44 %
2:0 7 4.76 %
4:1 7 4.76 %
2:4 6 4.08 %
0:3 6 4.08 %
2:2 5 3.4 %
3:2 5 3.4 %
2:3 5 3.4 %
3:1 5 3.4 %
6:1 5 3.4 %
3:4 4 2.72 %
4:2 4 2.72 %
3:0 4 2.72 %
0:4 4 2.72 %
8:0 4 2.72 %
3:3 3 2.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 3 2.04 %
1:0 3 2.04 %
1:3 3 2.04 %
2:5 3 2.04 %
3:6 3 2.04 %
4:0 3 2.04 %
5:1 3 2.04 %
1:7 3 2.04 %
1:1 2 1.36 %
4:3 2 1.36 %
1:4 2 1.36 %
1:6 2 1.36 %
7:1 2 1.36 %
7:0 2 1.36 %
0:0 1 0.68 %
4:4 1 0.68 %
6:6 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:5 1 0.68 %
5:4 1 0.68 %
5:2 1 0.68 %
5:8 1 0.68 %
7:3 1 0.68 %
0:5 1 0.68 %
6:0 1 0.68 %
3:9 1 0.68 %
0:7 1 0.68 %
8:1 1 0.68 %
1:8 1 0.68 %
9:1 1 0.68 %
10:2 1 0.68 %
10:1 1 0.68 %
1:11 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    40
    30%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    37
    27%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    18
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    40
    30%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe