Iskra Gorzów Wielkopolski Tabela

Lubuskie | Klasa B | Gorzów Wielkopolski II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
50
46.73 %
Zwycięstwa gości
39
36.45 %
Remisy
18
16.82 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
256
średnia: 2.39
Gości
198
średnia: 1.85

Bramki stracone

Gospodarzy
198
średnia: 1.85
Gości
256
średnia: 2.39

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.87%
2 z 107
0.5
98.13%
105 z 107
10.28%
11 z 107
1.5
89.72%
96 z 107
22.43%
24 z 107
2.5
77.57%
83 z 107
42.06%
45 z 107
3.5
57.94%
62 z 107
55.14%
59 z 107
4.5
44.86%
48 z 107
72.9%
78 z 107
5.5
27.1%
29 z 107

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 8 7.48 %
2:1 8 7.48 %
1:1 7 6.54 %
0:1 7 6.54 %
3:1 6 5.61 %
2:2 5 4.67 %
5:0 5 4.67 %
0:2 4 3.74 %
3:0 4 3.74 %
4:1 4 3.74 %
3:3 3 2.8 %
2:3 3 2.8 %
4:2 3 2.8 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 3 2.8 %
0:5 3 2.8 %
0:0 2 1.87 %
1:0 2 1.87 %
3:2 2 1.87 %
2:0 2 1.87 %
2:4 2 1.87 %
1:4 2 1.87 %
2:5 2 1.87 %
4:0 2 1.87 %
6:0 2 1.87 %
7:0 2 1.87 %
4:4 1 0.93 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 0.93 %
5:3 1 0.93 %
0:3 1 0.93 %
5:2 1 0.93 %
0:4 1 0.93 %
1:5 1 0.93 %
1:6 1 0.93 %
7:2 1 0.93 %
7:1 1 0.93 %
1:7 1 0.93 %
1:8 1 0.93 %
0:8 1 0.93 %
11:2 1 0.93 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    38
    42%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    19
    21%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe