Kania Cup Baczyna Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
50
46.73 %
39
36.45 %
18
16.82 %
Bramki zdobyte
256
średnia: 2.39
198
średnia: 1.85
Bramki stracone
198
średnia: 1.85
256
średnia: 2.39
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 107
105 z 107
11 z 107
96 z 107
24 z 107
83 z 107
45 z 107
62 z 107
59 z 107
48 z 107
78 z 107
29 z 107
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:2 | 8 | 7.48 % |
| 2:1 | 8 | 7.48 % |
| 1:1 | 7 | 6.54 % |
| 0:1 | 7 | 6.54 % |
| 3:1 | 6 | 5.61 % |
| 2:2 | 5 | 4.67 % |
| 5:0 | 5 | 4.67 % |
| 0:2 | 4 | 3.74 % |
| 3:0 | 4 | 3.74 % |
| 4:1 | 4 | 3.74 % |
| 3:3 | 3 | 2.8 % |
| 2:3 | 3 | 2.8 % |
| 4:2 | 3 | 2.8 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:1 | 3 | 2.8 % |
| 0:5 | 3 | 2.8 % |
| 0:0 | 2 | 1.87 % |
| 1:0 | 2 | 1.87 % |
| 3:2 | 2 | 1.87 % |
| 2:0 | 2 | 1.87 % |
| 2:4 | 2 | 1.87 % |
| 1:4 | 2 | 1.87 % |
| 2:5 | 2 | 1.87 % |
| 4:0 | 2 | 1.87 % |
| 6:0 | 2 | 1.87 % |
| 7:0 | 2 | 1.87 % |
| 4:4 | 1 | 0.93 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:5 | 1 | 0.93 % |
| 5:3 | 1 | 0.93 % |
| 0:3 | 1 | 0.93 % |
| 5:2 | 1 | 0.93 % |
| 0:4 | 1 | 0.93 % |
| 1:5 | 1 | 0.93 % |
| 1:6 | 1 | 0.93 % |
| 7:2 | 1 | 0.93 % |
| 7:1 | 1 | 0.93 % |
| 1:7 | 1 | 0.93 % |
| 1:8 | 1 | 0.93 % |
| 0:8 | 1 | 0.93 % |
| 11:2 | 1 | 0.93 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3842%Wygrana przynajmniej 1 bramką2123%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1314%Wygrana 3 bramkami i więcej1921%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe















