Lechia II Zielona Góra Tabela

Lubuskie | 4. Liga | lubuska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
137
54.37 %
Zwycięstwa gości
85
33.73 %
Remisy
30
11.9 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
561
średnia: 2.23
Gości
398
średnia: 1.58

Bramki stracone

Gospodarzy
398
średnia: 1.58
Gości
561
średnia: 2.23

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.59%
4 z 252
0.5
98.41%
248 z 252
13.49%
34 z 252
1.5
86.51%
218 z 252
23.81%
60 z 252
2.5
76.19%
192 z 252
48.41%
122 z 252
3.5
51.59%
130 z 252
69.05%
174 z 252
4.5
30.95%
78 z 252
81.75%
206 z 252
5.5
18.25%
46 z 252

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 20 7.94 %
1:0 18 7.14 %
1:2 18 7.14 %
3:1 16 6.35 %
2:2 13 5.16 %
3:0 13 5.16 %
0:1 12 4.76 %
4:0 12 4.76 %
0:3 11 4.37 %
1:1 10 3.97 %
0:2 10 3.97 %
4:1 9 3.57 %
5:1 9 3.57 %
3:2 7 2.78 %
5:0 7 2.78 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 6 2.38 %
0:4 6 2.38 %
1:3 5 1.98 %
0:0 4 1.59 %
4:3 4 1.59 %
0:6 4 1.59 %
3:3 3 1.19 %
2:3 3 1.19 %
1:4 3 1.19 %
0:5 3 1.19 %
2:4 2 0.79 %
4:6 2 0.79 %
5:2 2 0.79 %
1:5 2 0.79 %
6:0 2 0.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:0 2 0.79 %
8:1 2 0.79 %
3:4 1 0.4 %
5:4 1 0.4 %
4:2 1 0.4 %
3:6 1 0.4 %
6:3 1 0.4 %
2:6 1 0.4 %
6:2 1 0.4 %
1:6 1 0.4 %
6:1 1 0.4 %
7:1 1 0.4 %
8:2 1 0.4 %
9:0 1 0.4 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    111
    49%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    54
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    26
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    35
    15%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe