Muszelka Ogardy Tabela

Lubuskie | Klasa A | Gorzów Wielkopolski I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
71
48.3 %
Zwycięstwa gości
63
42.86 %
Remisy
13
8.84 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
396
średnia: 2.69
Gości
347
średnia: 2.36

Bramki stracone

Gospodarzy
347
średnia: 2.36
Gości
396
średnia: 2.69

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.68%
1 z 147
0.5
99.32%
146 z 147
6.12%
9 z 147
1.5
93.88%
138 z 147
16.33%
24 z 147
2.5
83.67%
123 z 147
29.93%
44 z 147
3.5
70.07%
103 z 147
48.3%
71 z 147
4.5
51.7%
76 z 147
64.63%
95 z 147
5.5
35.37%
52 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 9 6.12 %
3:0 8 5.44 %
2:2 6 4.08 %
1:2 6 4.08 %
2:0 6 4.08 %
4:1 6 4.08 %
4:0 6 4.08 %
5:1 6 4.08 %
3:2 5 3.4 %
0:2 5 3.4 %
1:1 4 2.72 %
1:0 4 2.72 %
0:1 4 2.72 %
2:3 4 2.72 %
1:4 4 2.72 %
0:4 4 2.72 %
2:6 4 2.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 3 2.04 %
5:4 3 2.04 %
5:3 3 2.04 %
0:3 3 2.04 %
1:5 3 2.04 %
5:0 3 2.04 %
1:6 3 2.04 %
10:2 3 2.04 %
3:3 2 1.36 %
3:1 2 1.36 %
4:2 2 1.36 %
2:4 2 1.36 %
0:5 2 1.36 %
6:0 2 1.36 %
1:9 2 1.36 %
0:0 1 0.68 %
4:3 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 0.68 %
2:5 1 0.68 %
7:4 1 0.68 %
6:2 1 0.68 %
6:1 1 0.68 %
2:7 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
1:7 1 0.68 %
2:8 1 0.68 %
7:0 1 0.68 %
8:0 1 0.68 %
0:9 1 0.68 %
10:0 1 0.68 %
1:11 1 0.68 %
11:0 1 0.68 %
17:0 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    55
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    19
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    39
    29%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe