Odra Klenica Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
58
57.43 %
30
29.7 %
13
12.87 %
Bramki zdobyte
274
średnia: 2.71
217
średnia: 2.15
Bramki stracone
217
średnia: 2.15
274
średnia: 2.71
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 101
100 z 101
6 z 101
95 z 101
16 z 101
85 z 101
33 z 101
68 z 101
47 z 101
54 z 101
62 z 101
39 z 101
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:2 | 7 | 6.93 % |
| 2:1 | 6 | 5.94 % |
| 4:1 | 6 | 5.94 % |
| 2:2 | 5 | 4.95 % |
| 2:0 | 5 | 4.95 % |
| 3:0 | 5 | 4.95 % |
| 1:1 | 4 | 3.96 % |
| 3:1 | 4 | 3.96 % |
| 1:0 | 3 | 2.97 % |
| 1:2 | 3 | 2.97 % |
| 3:2 | 3 | 2.97 % |
| 0:3 | 3 | 2.97 % |
| 6:0 | 3 | 2.97 % |
| 0:1 | 2 | 1.98 % |
| 2:3 | 2 | 1.98 % |
| 1:3 | 2 | 1.98 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:4 | 2 | 1.98 % |
| 5:3 | 2 | 1.98 % |
| 5:2 | 2 | 1.98 % |
| 4:0 | 2 | 1.98 % |
| 0:5 | 2 | 1.98 % |
| 6:1 | 2 | 1.98 % |
| 1:6 | 2 | 1.98 % |
| 7:0 | 2 | 1.98 % |
| 0:0 | 1 | 0.99 % |
| 3:3 | 1 | 0.99 % |
| 4:4 | 1 | 0.99 % |
| 5:5 | 1 | 0.99 % |
| 3:4 | 1 | 0.99 % |
| 4:3 | 1 | 0.99 % |
| 0:2 | 1 | 0.99 % |
| 1:4 | 1 | 0.99 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:5 | 1 | 0.99 % |
| 7:4 | 1 | 0.99 % |
| 0:4 | 1 | 0.99 % |
| 1:5 | 1 | 0.99 % |
| 5:1 | 1 | 0.99 % |
| 2:6 | 1 | 0.99 % |
| 5:0 | 1 | 0.99 % |
| 7:2 | 1 | 0.99 % |
| 1:7 | 1 | 0.99 % |
| 1:8 | 1 | 0.99 % |
| 0:8 | 1 | 0.99 % |
| 0:9 | 1 | 0.99 % |
| 9:0 | 1 | 0.99 % |
| 0:12 | 1 | 0.99 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3539%Wygrana przynajmniej 1 bramką1618%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1719%Wygrana 3 bramkami i więcej2124%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe













