Polonia II Słubice Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
75
51.02 %
59
40.14 %
13
8.84 %
Bramki zdobyte
422
średnia: 2.87
346
średnia: 2.35
Bramki stracone
346
średnia: 2.35
422
średnia: 2.87
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 147
146 z 147
7 z 147
140 z 147
16 z 147
131 z 147
45 z 147
102 z 147
65 z 147
82 z 147
85 z 147
62 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 11 | 7.48 % |
| 1:2 | 8 | 5.44 % |
| 2:0 | 7 | 4.76 % |
| 4:1 | 7 | 4.76 % |
| 2:4 | 6 | 4.08 % |
| 0:3 | 6 | 4.08 % |
| 2:2 | 5 | 3.4 % |
| 3:2 | 5 | 3.4 % |
| 2:3 | 5 | 3.4 % |
| 3:1 | 5 | 3.4 % |
| 6:1 | 5 | 3.4 % |
| 3:4 | 4 | 2.72 % |
| 4:2 | 4 | 2.72 % |
| 3:0 | 4 | 2.72 % |
| 0:4 | 4 | 2.72 % |
| 8:0 | 4 | 2.72 % |
| 3:3 | 3 | 2.04 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:1 | 3 | 2.04 % |
| 1:0 | 3 | 2.04 % |
| 1:3 | 3 | 2.04 % |
| 2:5 | 3 | 2.04 % |
| 3:6 | 3 | 2.04 % |
| 4:0 | 3 | 2.04 % |
| 5:1 | 3 | 2.04 % |
| 1:7 | 3 | 2.04 % |
| 1:1 | 2 | 1.36 % |
| 4:3 | 2 | 1.36 % |
| 1:4 | 2 | 1.36 % |
| 1:6 | 2 | 1.36 % |
| 7:1 | 2 | 1.36 % |
| 7:0 | 2 | 1.36 % |
| 0:0 | 1 | 0.68 % |
| 4:4 | 1 | 0.68 % |
| 6:6 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:5 | 1 | 0.68 % |
| 5:4 | 1 | 0.68 % |
| 5:2 | 1 | 0.68 % |
| 5:8 | 1 | 0.68 % |
| 7:3 | 1 | 0.68 % |
| 0:5 | 1 | 0.68 % |
| 6:0 | 1 | 0.68 % |
| 3:9 | 1 | 0.68 % |
| 0:7 | 1 | 0.68 % |
| 8:1 | 1 | 0.68 % |
| 1:8 | 1 | 0.68 % |
| 9:1 | 1 | 0.68 % |
| 10:2 | 1 | 0.68 % |
| 10:1 | 1 | 0.68 % |
| 1:11 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4030%Wygrana przynajmniej 1 bramką3727%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1813%Wygrana 3 bramkami i więcej4030%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















